Проекти створення ЦНАПів у об’єднаних тергромадах  Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України

 

 

Проекти створення ЦНАПІВ чотирьох ОТГ Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України. Саме вони стануть прототипом для ЦНАПів по всій Україні в об’єднаних територіальних громадах.

За словами  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, обрані проекти ЦНАП мають оптимальні параметри і можуть стати типовим проектом для інших громад. Про це він заявив під час навчального семінару з питань утворення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах, який відбувається днями  в столиці України.

Серед 28 проектів-переможців, на основі яких створюватимуть еталонний, потрапили проекти Центрів надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ОТГ,  Меджибізької селищної ОТГ, Полонської міської ОТГ та Новоушицької селищної ОТГ.

Громади, що потрапили до числа переможців конекурсу, ініційованого Мінрегіонбудом та міжнародними донорами, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та фінансову підтримку щодо організації діяльності ЦНАПів.

А це в свою чергу дасть можливість спрямувати в бюджети ОТГ додаткові кошти, якими наповнюватимуться місцеві бюджети від надання адміністративних послуг.  Адже єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. А це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Для довідки: Нині в Україні створено 366 об’єднаних територіальних громад. Хмельниччина за їх кількістю друга після Тернопільщини. Мінрегіон є ключовим міністерством, яке впроваджує реформу децентралізації в країні.

 

Схоже

На початку нового пленарного тижня 8-мої сесії 8-го скликання Верховної Ради народний депутат України Сергій Лабазюк закликав з трибуни колег-парламентарів працювати у конструктиві задля вирішення нагальних проблем у країні. На думку нардепа, попри те, що розпочався новий пленарний тиждень, проблеми в державі залишаються старі. У Верховній Раді приймають реформи, говорять про модернізацію в різних сферах. […]

Згідно соціологічного дослідження групи «Рейтинг» лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би у них участь та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, […]

Українська влада повинна відмовитися від практики  кредитів та співпраці з МВФ і зосередитись на розвитку власної економіки, промислового сектору, працювати над збільшенням експорту вітчизняних товарів. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради. За словами політика, Фонд ставить перед країною вимоги, які «обернуться зашморгом на шиї» для країни. «З одного боку, МВФ ніби і спонукає владу […]