Проекти створення ЦНАПів у об’єднаних тергромадах  Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України

 

 

Проекти створення ЦНАПІВ чотирьох ОТГ Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України. Саме вони стануть прототипом для ЦНАПів по всій Україні в об’єднаних територіальних громадах.

За словами  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, обрані проекти ЦНАП мають оптимальні параметри і можуть стати типовим проектом для інших громад. Про це він заявив під час навчального семінару з питань утворення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах, який відбувається днями  в столиці України.

Серед 28 проектів-переможців, на основі яких створюватимуть еталонний, потрапили проекти Центрів надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ОТГ,  Меджибізької селищної ОТГ, Полонської міської ОТГ та Новоушицької селищної ОТГ.

Громади, що потрапили до числа переможців конекурсу, ініційованого Мінрегіонбудом та міжнародними донорами, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та фінансову підтримку щодо організації діяльності ЦНАПів.

А це в свою чергу дасть можливість спрямувати в бюджети ОТГ додаткові кошти, якими наповнюватимуться місцеві бюджети від надання адміністративних послуг.  Адже єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. А це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Для довідки: Нині в Україні створено 366 об’єднаних територіальних громад. Хмельниччина за їх кількістю друга після Тернопільщини. Мінрегіон є ключовим міністерством, яке впроваджує реформу децентралізації в країні.

 

Схоже

Лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк наголошує, що Україна не прийме жодних таємних планів стосовно Донбасу і Криму, які були ініційовані російською стороною на зустрічі президентів РФ та США у Гельсінкі. “Переговорні пропозиції президента Путіна – це завжди обман. Радимо усім партнерам не мати жодних ілюзій стосовно “нових” і “цікавих” ідей, які Росія запропонувала на […]

Розправ крила – полетіли з нами! Це- гасло нового проекту Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії #AgroMolodFlight. Проект стартував зі столиці, пройшов півднем країни, а політ західною Україною завершив у Хмельницькому. У Хмельницькому молодіжний десант висадився на позачергову сесію обласної ради і спостерігав за роботою фракції Аграрної партії. Взаєморозуміння і підтримку відзначили для себе, як фактори, які […]

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів із НАТО надати Україні статус партнера Альянсу з розширеними можливостями. Про це лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній Яценюк сказав 10 липня під час дискусії Київського Безпекового Форуму: «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?» У дискусії, організованій Фондом «Відкрий Україну» беруть […]