Проекти створення ЦНАПів у об’єднаних тергромадах  Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України

 

 

Проекти створення ЦНАПІВ чотирьох ОТГ Хмельниччини увійшли до числа найкращих проектів України. Саме вони стануть прототипом для ЦНАПів по всій Україні в об’єднаних територіальних громадах.

За словами  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, обрані проекти ЦНАП мають оптимальні параметри і можуть стати типовим проектом для інших громад. Про це він заявив під час навчального семінару з питань утворення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах, який відбувається днями  в столиці України.

Серед 28 проектів-переможців, на основі яких створюватимуть еталонний, потрапили проекти Центрів надання адміністративних послуг Дунаєвецької міської ОТГ,  Меджибізької селищної ОТГ, Полонської міської ОТГ та Новоушицької селищної ОТГ.

Громади, що потрапили до числа переможців конекурсу, ініційованого Мінрегіонбудом та міжнародними донорами, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та фінансову підтримку щодо організації діяльності ЦНАПів.

А це в свою чергу дасть можливість спрямувати в бюджети ОТГ додаткові кошти, якими наповнюватимуться місцеві бюджети від надання адміністративних послуг.  Адже єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. А це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Для довідки: Нині в Україні створено 366 об’єднаних територіальних громад. Хмельниччина за їх кількістю друга після Тернопільщини. Мінрегіон є ключовим міністерством, яке впроваджує реформу децентралізації в країні.

 

Схоже

Ці люди розбудовували країну, розвивали промисловість, ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, виконували інтернаціональний обов’язок, але після всього зробленого держава про них просто забула. Люди, з якими сталася біда, залишилися обабіч дороги повноцінного життя. Вони вже не сподіваються на державу. Натомість про них піклуються небайдужі. Вже декілька років поспіль цією підтримкою та надійною опорою для людей з […]

На партійному з’їзді політичної партії «Народний фронт», який відбувся 11 листопада у Києві, було підведено підсумки діяльності за 2014-2017 рр. Делегація Хмельницької обласної організації ПП “Народний фронт” на чолі з народним депутатом, головою обласної організації Олександром Ксенжуком також взяла участь у Всеукраїнському партійному з’їзді. Також політична сила визначилася із основними пріоритетами розвитку, які задекларувала у резолюції […]

Парламент має активно включитися в доопрацювання Держбюджету-2018, аби зменшити навантаження на місцеві бюджети. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час свого виступу в сесійній залі Верховної Ради. Нардеп нагадав, що при підготовці проекту Держбюджету-2018 до першого читання парламентарі подали більше 2 тис. поправок. Він також закликав підійти до їх розгляду прагматично і не відкладати […]