У Нетішині Володимир Гройсман поспілкувався з журналістами

Прем’єр-міністр України відзначив, що сьогоденні темпи урядових реформ дозволять Україні стати енергонезалежною державою вже до 2020 року.

Зміст відтермінованої  на годину зустріч зі ЗМІ став повноцінним відображенням головних напрямів сьогоденної політики українського уряду.

Так, Прем’єр -міністр наголосив на обов’язку кожного свідомого українського підприємця-роботодавця дотримуватись прийнятих законодавчих норм стосовно рівня мінімальної заробітної плати, а працівникам підприємств і організацій  нагадав про  можливі наслідки нелегальної зайнятості.

Також міністр запевнив, що при сьогоденних темпах урядових реформ Україна стане енергонезалежною вже до 2020 року. Розвиток галузі атомної енергетики, за словами прем’єра, є актуальним пріоритетом державної політики. Промислові підприємства з квітня цього року матимуть можливість отримати знижку на закупівлю електроенергії, в залежності від об’ємів споживання, до 15%.

Пан Гройсман висловив свою однозначну підтримку розбудови українського бізнесу і ще раз нагадав про санкції, які будуть застосовані до тих осіб чи установ, які своєю діяльністю перешкоджатимуть розвитку та роботі українського виробника.

На питання журналістів стосовно проблем, які сьогодні спіткали Хмельницьку обласну дитячу лікарню, міністр наголосив про  можливість її вирішення в рамках впровадженої децентралізаційної реформи, адже, за словами посадовця, міста, ОТГ та райони отримали фінансову незалежність, за рахунок якої мають бути вжиті відповідні заходи.

Джерело: “Марічка news”

Схоже

Ці люди розбудовували країну, розвивали промисловість, ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, виконували інтернаціональний обов’язок, але після всього зробленого держава про них просто забула. Люди, з якими сталася біда, залишилися обабіч дороги повноцінного життя. Вони вже не сподіваються на державу. Натомість про них піклуються небайдужі. Вже декілька років поспіль цією підтримкою та надійною опорою для людей з […]

На партійному з’їзді політичної партії «Народний фронт», який відбувся 11 листопада у Києві, було підведено підсумки діяльності за 2014-2017 рр. Делегація Хмельницької обласної організації ПП “Народний фронт” на чолі з народним депутатом, головою обласної організації Олександром Ксенжуком також взяла участь у Всеукраїнському партійному з’їзді. Також політична сила визначилася із основними пріоритетами розвитку, які задекларувала у резолюції […]

Парламент має активно включитися в доопрацювання Держбюджету-2018, аби зменшити навантаження на місцеві бюджети. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час свого виступу в сесійній залі Верховної Ради. Нардеп нагадав, що при підготовці проекту Держбюджету-2018 до першого читання парламентарі подали більше 2 тис. поправок. Він також закликав підійти до їх розгляду прагматично і не відкладати […]