У Нетішині Володимир Гройсман поспілкувався з журналістами

Прем’єр-міністр України відзначив, що сьогоденні темпи урядових реформ дозволять Україні стати енергонезалежною державою вже до 2020 року.

Зміст відтермінованої  на годину зустріч зі ЗМІ став повноцінним відображенням головних напрямів сьогоденної політики українського уряду.

Так, Прем’єр -міністр наголосив на обов’язку кожного свідомого українського підприємця-роботодавця дотримуватись прийнятих законодавчих норм стосовно рівня мінімальної заробітної плати, а працівникам підприємств і організацій  нагадав про  можливі наслідки нелегальної зайнятості.

Також міністр запевнив, що при сьогоденних темпах урядових реформ Україна стане енергонезалежною вже до 2020 року. Розвиток галузі атомної енергетики, за словами прем’єра, є актуальним пріоритетом державної політики. Промислові підприємства з квітня цього року матимуть можливість отримати знижку на закупівлю електроенергії, в залежності від об’ємів споживання, до 15%.

Пан Гройсман висловив свою однозначну підтримку розбудови українського бізнесу і ще раз нагадав про санкції, які будуть застосовані до тих осіб чи установ, які своєю діяльністю перешкоджатимуть розвитку та роботі українського виробника.

На питання журналістів стосовно проблем, які сьогодні спіткали Хмельницьку обласну дитячу лікарню, міністр наголосив про  можливість її вирішення в рамках впровадженої децентралізаційної реформи, адже, за словами посадовця, міста, ОТГ та райони отримали фінансову незалежність, за рахунок якої мають бути вжиті відповідні заходи.

Джерело: “Марічка news”

Схоже

13 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз партії у Хмельницькій області. За політика проголосували 184 делегати загальних зборів Хмельницької обласної організації УКРОПу. Заступниця голови Комісії партійного контролю «Українського об’єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступниця голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко посіли друге та третє місця відповідно. Під час праймеріз […]

Народні депутати Віктор Бондар (самовисуванець по округу №191, до якого входять місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) та Антон Яценко (група «Партія Відродження») пропонують зменшити фінансову підтримку Національної суспільної телекомпанії України у 2019 році на 1 040 370 000 грн. Про це йдеться у пропозиціях депутатів до  проекту закону про Державний бюджет України […]

У суботу, 13 жовтня, о 15.00 у Хмельницькому,  в залі Хмельницького  університету управління та права (у Будинку офіцерів на вул. Проскурівській, 57) відбудеться зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром Шевченком, Іриною Головатенко та Оксаною Тунік-Фриз. Нагадаємо, що УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає […]