У Нетішині Володимир Гройсман поспілкувався з журналістами

Прем’єр-міністр України відзначив, що сьогоденні темпи урядових реформ дозволять Україні стати енергонезалежною державою вже до 2020 року.

Зміст відтермінованої  на годину зустріч зі ЗМІ став повноцінним відображенням головних напрямів сьогоденної політики українського уряду.

Так, Прем’єр -міністр наголосив на обов’язку кожного свідомого українського підприємця-роботодавця дотримуватись прийнятих законодавчих норм стосовно рівня мінімальної заробітної плати, а працівникам підприємств і організацій  нагадав про  можливі наслідки нелегальної зайнятості.

Також міністр запевнив, що при сьогоденних темпах урядових реформ Україна стане енергонезалежною вже до 2020 року. Розвиток галузі атомної енергетики, за словами прем’єра, є актуальним пріоритетом державної політики. Промислові підприємства з квітня цього року матимуть можливість отримати знижку на закупівлю електроенергії, в залежності від об’ємів споживання, до 15%.

Пан Гройсман висловив свою однозначну підтримку розбудови українського бізнесу і ще раз нагадав про санкції, які будуть застосовані до тих осіб чи установ, які своєю діяльністю перешкоджатимуть розвитку та роботі українського виробника.

На питання журналістів стосовно проблем, які сьогодні спіткали Хмельницьку обласну дитячу лікарню, міністр наголосив про  можливість її вирішення в рамках впровадженої децентралізаційної реформи, адже, за словами посадовця, міста, ОТГ та райони отримали фінансову незалежність, за рахунок якої мають бути вжиті відповідні заходи.

Джерело: “Марічка news”

Схоже

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів із НАТО надати Україні статус партнера Альянсу з розширеними можливостями. Про це лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній Яценюк сказав 10 липня під час дискусії Київського Безпекового Форуму: «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?» У дискусії, організованій Фондом «Відкрий Україну» беруть […]

Вчора у Кам’янці-Подільському через конфлікт між політиками та їх партіями не відбулась сесія міської ради. Про це у своїй сторінці фейсбук написав мер міста Михайло Сімашкевич. “Тридцять життєво-важливих для кам’янчан питань сесії, серед яких нові проекти, що потребують фінансової підтримки, зокрема затвердження з міського бюджету проекту Нової української школи, який має на меті підготовку до нового […]

Депутат Верховної Ради України Сергій Лабазюк невпинно працює над покращенням умов життя мешканців свого округу. Вкотре за сприяння парламентаря місцеві бюджети отримають додаткове фінансування. Завдяки старанням нардепа на розвиток 188-го округу спрямують п’ять мільйонів державних субвенцій. Відповідну постанову № 423-р днями підписали у Кабінеті Міністрів. Черговий транш додаткових фінансових надходжень уже готуються освоювати у різних куточках Хмельницького та […]