У Нетішині Володимир Гройсман поспілкувався з журналістами

Прем’єр-міністр України відзначив, що сьогоденні темпи урядових реформ дозволять Україні стати енергонезалежною державою вже до 2020 року.

Зміст відтермінованої  на годину зустріч зі ЗМІ став повноцінним відображенням головних напрямів сьогоденної політики українського уряду.

Так, Прем’єр -міністр наголосив на обов’язку кожного свідомого українського підприємця-роботодавця дотримуватись прийнятих законодавчих норм стосовно рівня мінімальної заробітної плати, а працівникам підприємств і організацій  нагадав про  можливі наслідки нелегальної зайнятості.

Також міністр запевнив, що при сьогоденних темпах урядових реформ Україна стане енергонезалежною вже до 2020 року. Розвиток галузі атомної енергетики, за словами прем’єра, є актуальним пріоритетом державної політики. Промислові підприємства з квітня цього року матимуть можливість отримати знижку на закупівлю електроенергії, в залежності від об’ємів споживання, до 15%.

Пан Гройсман висловив свою однозначну підтримку розбудови українського бізнесу і ще раз нагадав про санкції, які будуть застосовані до тих осіб чи установ, які своєю діяльністю перешкоджатимуть розвитку та роботі українського виробника.

На питання журналістів стосовно проблем, які сьогодні спіткали Хмельницьку обласну дитячу лікарню, міністр наголосив про  можливість її вирішення в рамках впровадженої децентралізаційної реформи, адже, за словами посадовця, міста, ОТГ та райони отримали фінансову незалежність, за рахунок якої мають бути вжиті відповідні заходи.

Джерело: “Марічка news”

Схоже

На початку нового пленарного тижня 8-мої сесії 8-го скликання Верховної Ради народний депутат України Сергій Лабазюк закликав з трибуни колег-парламентарів працювати у конструктиві задля вирішення нагальних проблем у країні. На думку нардепа, попри те, що розпочався новий пленарний тиждень, проблеми в державі залишаються старі. У Верховній Раді приймають реформи, говорять про модернізацію в різних сферах. […]

Згідно соціологічного дослідження групи «Рейтинг» лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би у них участь та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, […]

Українська влада повинна відмовитися від практики  кредитів та співпраці з МВФ і зосередитись на розвитку власної економіки, промислового сектору, працювати над збільшенням експорту вітчизняних товарів. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради. За словами політика, Фонд ставить перед країною вимоги, які «обернуться зашморгом на шиї» для країни. «З одного боку, МВФ ніби і спонукає владу […]