Хмельницьких ветеранів війни консультували з питань субсидій, пенсій і спадкування

Минулої п’ятниці відбувся щомісячний виїзний прийом громадян на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

Консультації та роз’яснення законодавства надавали представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, юрист ХОГО «Подільська правова ліга» та приватний нотаріус Хмельницького районного нотаріального округу.

Питання, які хвилювали ветеранів війни, стосувалися спадкування, пенсійного забезпечення, субсидій та пільг, гарантованих законодавством.

Після завершення прийому громадянам були роздані інформаційні буклети на теми: «Призначення житлових субсидій: запитання та відповіді», “Пенсійне забезпечення учасників АТО”, “Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник“,“Буквар скаржника”, розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області, Координаційним центром з надання правової допомоги та Українською Гельсінською спілкою з прав людини, повідомляє ГТУ юстиції у Хмельницькій області.

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”