У Шепетівці змагалися важкоатлети
На від­кри­тий Чем­піо­нат обла­сті з важ­кої атле­ти­ки приїхали спортсмени Хмельницької ДЮСШ, Полонської ДЮСШ, Баранівської ДЮСШ.
Юні важкоатлети змагалися у категоріях згідно з правилами та Положеннями про проведення змагань.

Чемпіонами змагань серед юнаків стали вихованці тренера-викладача Медведя В.І. Колесник Сергій (вагова категорія 45 кг), Савчук Максим (вагова категорія 50 кг), Заяц Іван (вагова категорія 34 кг), Щекальов Олег (вагова категорія 34 кг), Костенко Олександр (вагова категорія 38 кг), Кузнєцов Микола (вагова категорія 41 кг).

Чемпіонами змагань серед дівчат стали вихованці тренера-викладача Медведя В.І. Залуцька Анжела, Голотюк Анастасія, Селедуєва Світлана, Денисенко Катерина, Духно Іванна, Вихівська Даша, Лисюк Анастасія, повідомляє сайт Шепетівки.

Почесні ІІ та ІІІ місця у різних вікових категоріях вибороли: Кухарчук Денис, Громчак Олександр, Кухарчук Артем, Єльков Артем, Сарабєєв Микола, Зелінський Андрій.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце.

ІІ місце дісталося команді Полонської ДЮСШ, ІІІ місце — Баранівській ДЮСШ. Четверте місце посіла Хмельницька ДЮСШ.

Схоже

До Хмельницького з’їхалиcя найсильніші волейболісти-рятуваники з різних регіонів країни. У місті відбувається фінал  Всеукраїнських змагань з волейболу серед підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. У ньому візьмуть участь вісім найсильніших команд рятувальників, які стали переможцями у зональних відборах. Особливість цих змагань – разом з чоловіками гратимуть жінки. МТРК “Місто”

В обласному центрі пройшов черговий етап “Динаміади-2018” серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Цього разу силовики визначали сильнішого у футзалі та боротьбі самбо. До участі в змаганнях з самбо свої команди заявили ГУНП в Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, військова частина 3053 Нацгвардії, УСБУ в області, а також рятувальники. Четверо […]

Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили […]