Про що податківці Хмельниччини говорять з громадянами області?

Протягом січня-березня 2017 року до територіальних органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 92 письмових звернення громадян, що на 17 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року.
Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються подоляни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників та інше. Із загальної кількості письмових звернень 24 звернень надійшло до Головного управління ДФС в області щодо надання довідок про складові заробітної плати від колишніх працівників.
Відповіді на звернення надані без порушенням термінів. Також показово, що в поточному році скарги не надходили. За аналогічний період минулого року надійшло 6 скарг від громадян.
Крім того, керівниками та провідними фахівцями ДФС Хмельниччини здійснено 153 прийоми за зверненнями громадян, що на 70 звернень більше, ніж за відповідний період торік. Проведено 4 колективних прийоми громадян, на яких були присутні 10 громадян.
В Управлінні ДФС зазначають, що  зміст основних питань, що порушують громадяни на особистих прийомах, стосується питань оподаткування доходів фізичних осіб;  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; інформування про ухилення від сплати податків.
Особисті прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків прийому. Платники податків інформуються про проведення особистих  прийомів громадян через ЗМІ, на семінарах, інформація розміщена на інформаційних стендах в ЦОП. Адже, незважаючи на значні можливості Інтернет-обслуговування, це безпосередня форма контакту з людьми має гарні перспективи.

Схоже

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я. З метою безпечного купання й охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 18.00 18 […]

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради інформує, що з 1 січня 2018 року набрали чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують […]

Державна міграційна служба попереджає українців про затримки із видачею закордонних паспортів. Це пов’язано із повторним опрацюванням персональних даних заявників, повідомляє прес-служба відомства. “Розпочато планову заміну сертифікатів на поліграфкомбінаті “Україна”, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, які раніше відправлялися міграційною службою. Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача […]