Найвища споруда Хмельницького – не місце для руферів

Хмельницька телерадіовежа приваблює любителів гострих відчуттів. Дістатися вершини цієї споруди – мрія місцевих руферів. Однак, бажання зробити селфі на висоті понад 200 метрів та продемонструвати сміливість  завжди пов’язані з загрозою для життя. Керівництво об’єкту звичайно докладає зусиль для того, аби сторонні люди не потрабляли туди, де їм бути не слід, адже на вежі знаходиться багато обладнання. Якщо воно вийде з ладу чи пошкодиться, населення цілої області залишиться без теле- і радіосигналу та мобільного зв’язку.

Любителі висоти  у Хмельницькому піднімаються на дахи багатоповерхівок, на труби і інші будівлі і споруди та піддають себе ризику впасти з висоти. Проте, знаходження на телевежі може мати серйозні наслідки ще й для здоров’я, бо обладнання  там має випромінюючий і іонізацуючий вплив на людський організм. Тож керівництво об’єкту  попереджає про вказані небезпеки. Порушників передаватимуть поліції і їм буде загрожувати покарання.

Про небезпеку  розва на висоті у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

21 липня, у суботу, на березі Південного Бугу в Молодіжному парку міста Хмельницького пройшов незвичний пікнік під назвою «ПолісДей», в якому взяли участь патрульні та молодь обласного центру. Організатором цього заходу виступила громадська організація «Молодь за краще майбутнє». Активісти облаштували на території парку затишну зону з музикою та смаколиками, де у простій, невимушеній обстановці патрульні […]

13 липня 2018 року, у міському Будинку культури відбулося громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Хмельницькому».  Головним повідомленням від міської влади було те, що більшість прогресивних міст вводить електронний квиток та що він реально полегшить облік пасажиропотоку. І […]

У Хмельницькому шукають найохайніші багатоповерхівку, під’їзд, приватну садибу, школу та садочок. Прийняти участь у конкурсі на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім» можуть усі мешканці Хмельницького. Усього сім номінацій. У міській раді заявки прийматимуть до 15 вересня. Подати їх можуть усі, хто працював над облаштуванням домівки та зробив власний двір впізнаваним. Оголошення результатів відбудеться на День міста.