Найвища споруда Хмельницького – не місце для руферів

Хмельницька телерадіовежа приваблює любителів гострих відчуттів. Дістатися вершини цієї споруди – мрія місцевих руферів. Однак, бажання зробити селфі на висоті понад 200 метрів та продемонструвати сміливість  завжди пов’язані з загрозою для життя. Керівництво об’єкту звичайно докладає зусиль для того, аби сторонні люди не потрабляли туди, де їм бути не слід, адже на вежі знаходиться багато обладнання. Якщо воно вийде з ладу чи пошкодиться, населення цілої області залишиться без теле- і радіосигналу та мобільного зв’язку.

Любителі висоти  у Хмельницькому піднімаються на дахи багатоповерхівок, на труби і інші будівлі і споруди та піддають себе ризику впасти з висоти. Проте, знаходження на телевежі може мати серйозні наслідки ще й для здоров’я, бо обладнання  там має випромінюючий і іонізацуючий вплив на людський організм. Тож керівництво об’єкту  попереджає про вказані небезпеки. Порушників передаватимуть поліції і їм буде загрожувати покарання.

Про небезпеку  розва на висоті у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]