Мешканка Кам’янця відзначила 100-річний ювілей

Сьогодні, 18 травня, з нагоди славного 100-річного ювілею мешканка Кам’янця-Подільського Людмила Ржеп’янська в теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання.

До іменинниці завітали міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська, керуюча справами Яна Мельничук, директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк.

Михайло Євстафійович побажав ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, щастя в домі і додав, що своїм прикладом Людмила Йосипівна всім демонструє, як потрібно любити життя. У свою чергу ювілярка зізналася, що найбільше пишається дев’ятьма правнуками і п’ятьма праправнуками, повідомляє прес-служба міської ради.

Гості вручили кам’янчанці подарунки, передали численні гостинці, а також подяку Хмельницької обласної державної адміністрації з нагоди 100-річчя.

Людмила Йосипівна народилася в с. Глиняни Кам’янець-Подільського району. Працювала з 1939 по 1941 рік та з 1945 по 1972 рік в колгоспі ім. Свердлова села Дерев’яни Кам’янець-Подільського району. Учасник війни.

Схоже

Під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунального підприємства «Лозовекомунсервіс», що в селище Лозове Деражнянського району, Держекоінспекцією у Хмельницькій області виявлено порушення вимог ст. ст. 16,19, 21 Кодексу України “Про надра”. Підприємство в період з 1 жовтня 2014 року по 31 серпня 2017 року здійснювало забір підземних вод без спеціального дозволу на користування […]

Штраф за розмову по мобільному телефону під час керування автомобілем має становити щонайменше 2-3 тис. грн. Штрафи за водіння в нетверезому стані повинні складати десятки тисяч гривень. “За перший випадок – 50 тис. грн і позбавлення прав мінімум на рік, краще на три. На другий раз повинна передбачатися кримінальна відповідальність”, – каже радник міністра внутрішніх […]

Два гектари полонської землі стали каменем спотикання для місцевих садівника-підприємця та учасника АТО. Останньому наприкінці минулого року міські депутати надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у приватну власність. Чоловік виготовив проект землеустрою, проте міський голова відмовився підписати документи, необхідні для того, аби його […]