Мешканка Кам’янця відзначила 100-річний ювілей

Сьогодні, 18 травня, з нагоди славного 100-річного ювілею мешканка Кам’янця-Подільського Людмила Ржеп’янська в теплому сімейному оточенні зустрічала гостей та приймала найщиріші вітання.

До іменинниці завітали міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська, керуюча справами Яна Мельничук, директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк.

Михайло Євстафійович побажав ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, щастя в домі і додав, що своїм прикладом Людмила Йосипівна всім демонструє, як потрібно любити життя. У свою чергу ювілярка зізналася, що найбільше пишається дев’ятьма правнуками і п’ятьма праправнуками, повідомляє прес-служба міської ради.

Гості вручили кам’янчанці подарунки, передали численні гостинці, а також подяку Хмельницької обласної державної адміністрації з нагоди 100-річчя.

Людмила Йосипівна народилася в с. Глиняни Кам’янець-Подільського району. Працювала з 1939 по 1941 рік та з 1945 по 1972 рік в колгоспі ім. Свердлова села Дерев’яни Кам’янець-Подільського району. Учасник війни.

Схоже

Десятий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс краси та кохання, на якому обирають королеву серед наречених, котрі минулого року пішли під вінець. Цьогоріч на титул «Наречена 2017 року» претендує дев’ять учасниць, серед яких і хмельничанка Олеся Руда. Вона виділяється з-поміж усіх учасниць оригінальним образом та зовсім нетрадиційною сукнею. Варто відзначити і той факт, що серед усіх бажаючих отримати головну […]

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи повноваження із представництва інтересів держави в суді, вживає заходи до забезпечення збереження історичної пам’ятки. Однією з пам’яток архітектури та містобудування національного значення у місті Кам’янці-Подільському є «Покровська церква», збудована ще у 1864 році. З метою захисту культурної спадщини, навколо будівлі визначено зони охорони та встановлено особливий режим їх використання. Рішенням сесії […]

Вчора до Хмельницького з’їхались усі ветерани силових структур області.  Близько 200 ветеранів  зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”