Як будується Хмельницький?

Нинішній щотижневий брифінг міського голови був присвячений темі будівництва, зокрема резонансним справам у забудові міста. Однією з головних причин наявних проблем як об’єктивну Олександр Симчишин визначив “жахливий стан з проектною документацією за всіма напрямками”. Тому, за його словами, нині триває активна робота з впорядкуванням усієї містобудівної документації. Йдеться про збереження зелених зон, коригування генерального плану забудови міста, захисту його історичної частини, зокрема щодо обмеження її поверховості та інше.

Як висловився Олександр Симчишин, причиною жахливого стану з проектною документацією та порушеннями містобудівних норм стали дії відповідних структур упродовж попередніх років, які “були вражаючими”.
Відтак нинішня міська влада змушена звертатися до суду та правоохоронних органів. Так, міська рада є наразі учасником семи резонансних судових справ стосовно незаконного будівництва на території міста. Це об’єкти на вулицях Тернопільській, 34а (ПМП “Лідер”), Панаса Мирного, 31/1, (Є.Р.Павлюк та І.В.Загородній), Панаса Мирного, 37/1, (ПП “Лазуріт”), Кам’янецькій, 2а (ПМП “Фінмаркет”), Прибузькій, 5/1 (ТОВ “Торговельний центр “Прибузький”), Максима Залізняка, 1 (ФОП З.С.Босак) та на Нижній Береговій, 2/4в (ПП “Ультрасервіс”). Судові рішення за деякими з них міська рада оскаржуватиме у вищих інстанціях, за іншими чекає подальшого розгляду.
Міський голова повідомив учасників брифінгу, що є й інші об’єкти, щодо яких мають бути скасовані містобудівні норми. “Який проект є, таким він і має бути реалізований, — заявив він. — Міська влада відповідно реагуватиме і на самозахоплення земельних ділянок, зокрема зноситимуться встановлені на них паркани. Як приклад — об’єкт на Кам’янецькій, 2а”.
Нині, за словами Олександра Симчишина, проблем з наданням містобудівних норм і декларацій на будівництво для забудовників немає, дотримання ними встановлених правил контролюватиметься. Для впорядкування роботи управління архітектури та містобудування є потреба у призначенні нового головного архітектора, але з цим є певні проблеми. Так, не відбулися два оголошені конкурси на цю посаду, готується черговий конкурс.
Крім питань містобудівної сфери, журналісти були ознайомлені, як здійснюються капітальні ремонти доріг, та з подальшими планами у цьому напрямку.
Певні затримки виникли через коригування проектно-кошторисної документації у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати та стану погоди. Натомість, як зазначив Олександр Симчишин, при уточненні цьогорічного бюджету для проведення цих робіт буде виділено додатково 40-45 мільйонів гривень.
Паралельно у місті розпочався ремонт прибудинкових територій, зокрема капітальний ремонт за сімома адресами: там триває заміна тротуарної плитки, бордюрів, впорядкування дворів тощо.
Міський голова також відзначив активізацію культурного життя, проведення мистецьких заходів і фестивалів, котрі “мають міжнародне значення та є безпрецедентними”. “У місті щодня є що відвідати і побачити”, — підкреслив він і закликав журналістів активніше висвітлювати ці події.

Володимир РАЗУВАЄВ для газети “Проскурів”

Схоже

Дослідивши ринок реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах в межах міста, відділення порекомендувало Хмельницькій міській раді припинити дії, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Відділення встановило, що міськрада прийняла рішення, яким заборонила розміщення нових та розширення існуючих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та встановила додаткові зобов’язання при […]

Відбулися громадські обговорення щодо майбутнього конкурсу перевізників за участю керівництва управління транспорту і зв’язку, перевізників, водіїв, пасажирів. Заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що нові правила перевезень, починаючи з наступного року, будуть значно суворішими для перевізників і у разі трикратного порушення міська влада може розірвати контракт з перевізником. «Ми плануємо ліквідувати блочну систему, оскільки на […]

У Хмельницькому стане більше великогабаритних пасажирських транспортних засобів. З їх появою має зменшитися кількість невеликих маршрутних автобусів і залишаться вони на маршрутах у віддалених мікрорайонах міста. Це одна з головних умов конкурсу перевізників. Перейматися проблемою оновлення транспорту на міських вулицях мали б саме перевізники, але нові автобуси дорогі і не кожен перевізник може витратити такі […]

Одна відповідь до “Як будується Хмельницький?”

  1. Leon сказав:

    Честно говоря: бестолково!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *