У футбольному двобої “Поділля” – “Реал Фарма” перемогли хмельничани

На рідному стадіоні хмельничани обіграли четвертий номер Другої ліги чемпіонату України з футболу – одеську «Реал Фарму» й піднялися з передостаннього шістнадцятого на чотирнадцяте місце змагань.

«Суперник – серйозний, – коментує матч в.о. головного тренера ФК «Поділля» Аркадій Баталов, – у першому колі чемпіонату ми йому програли. У другому таймі цього матчу одесити створили нам багато проблем. Тяжка гра, але хлопці всі молодці, я дуже задоволений командою».

У матчі 32-ого туру Другої ліги чемпіонату України з футболу «Поділля» обіграло «Реал Фарму» з рахунком 3:0. В одеській команді впевнені, недооцінили суперника.

«Я казав хлопцям: останнє місце, це – не місце «Поділля». Команда – сильна, – коментує матч президент ФК «Реал Фарма» Микола Лиховидов, – сама атлетична в лізі, на мою думку. Взагалі, нам важко даються виїзні матчі, можливо впливає дорога».

Це – друга поспіль домашня перемога ФК «Поділля» в Другій лізі чемпіонату України з футболу. До цього, хмельничан обіграли команду «Арсенал-Київщина» з рахунком 3:2. А от останній виїзний матч з івано-франківським «Тепловиком-Прикарпаття» «Поділля» програло з рахунком 1:2. Проте, розповіли в команді, показали там гарну гру. Наступним суперником «Поділля» в чемпіонаті буде «Енергія» з Нової Каховки. Матч з нею запланований на 27 травня на Херсонщині.

Схоже

У рамках десятого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги хмельницьке «Поділля» зіграло проти рівненського «Вересу». Матч відбувся 22 вересня на рідному для подолян полі. Перший тайм розпочинався досить передбачувано та вкрай спокійно. Обидві команди намагались взяти ініціативу до своїх рук, хапаючись за кожний шанс на володіння м`ячем. Першими чіткі атаки розпочали гості. […]

У рамках 9-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зіграло проти ФК «Калуш». Матч відбувся 16 вересня на рідних для суперників хмельничан теренах. Перший тайм розпочинався з досить рівної боротьби за місце під сонцем збоку обох команд. Ближче до середини тайму подоляни вирішили брати ініціативу до своїх рук та почали […]

Чоловіки здолали дистанції в один, три та п’ять кілометрів. Жінки бігли лишень тисячу метрів. За результатами змагань визначились із збірною командою головного управління Нацполіції, яка вже у листопаді представлятиме правоохоронців на «Динаміаді 2018». Деталі – у сюжеті МТРК Місто