Села на Кам’янеччині тепер мають сімейну амбулаторію і підрозділ пожежної команди

У селі Ходорівці на Кам’янеччині з’явився підрозділ пожежної команди ДСНС, а в селі Колибаївка було відкрито сімейну амбулаторію.

Будинки, в яких розташувалися пожежний пункт та амбулаторія, довгий час перебували на межі повної руйнації, але спільними зусиллями їх вдалося перетворити на сучасні, комфортні і зручні адміністративні будівлі.

Виступаючі на заході говорили про те, що завдяки реформі децентралізації з’явилася можливість спрямувати кошти до місцевих бюджетів та їх ефективно використати.

 

До речі, з обласного фонду регіонального розвитку на будівництво цього об’єкту було витрачено близько 1 млн грн.

За словами начальника головного управління ДСНС в Хмельницькій області генерала Братка Едуарда, Хмельниччина має найкращі показники в Україні в сфері будівництва місцевих пожежних пунктів Він подякував усім причетним до цієї справи за допомогу у будівництві об’єкту та віддав наказ пожежній команді села Ходоровці заступити на бойове чергування. У подарунок вони отримали два комплекти пожежних рукавів.

А у селі Колибаївка  урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. Заклад отримав легковий автомобіль, яким лікарі зможуть швидко й оперативно діставатися до хворих й надавати їм необхідну медичну допомогу.

Крім транспортного засобу сільська амбулаторія отримала сучасний кардіограф.

Джерело і фото podolyaninplus.com

Схоже

В Управлінні патрульної поліції Хмельницької області відзначили громадянина, який допоміг знайти викрадений автомобіль . “11 квітня, близько 19-ї години, надійшло повідомлення від свідомого громадянина про те, що неподалік міста на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка» перебуває підозрілий автомобіль Opel Кadett червоного кольору прикритий гіллям.” — саме завдяки такому повідомленню патрульні виявили схований викрадений автомобіль. Т.в.о начальника Управління […]

В Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках Тижня охорони праці для працівників закладу фахівцями Управління Держпраці проведено навчання з додержання вимог безпеки під час виконання трудових обов’язків. Начальник відділу АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Вадим Франко роз’яснив працівникам Правила охорони праці для працівників бібліотек. Звернув увагу на загальні вимоги безпечного використання […]

Припинити дію договору оренди нерозподіленої (невитребуваної) земельної ділянки площею 0,8748 га, укладений 22 червня 2016 року між Ярмолинецькою райдержадміністрацією та приватним агропідприємством – таке рішення виніс Ярмолинецький районний суд , задовольнивши позов місцевої жительки. Прохання розірвати договір оренди земельної ділянки позивачка пояснила тим, що вона оформила право власності на цю ділянку, яка дістала їй у […]