Села на Кам’янеччині тепер мають сімейну амбулаторію і підрозділ пожежної команди

У селі Ходорівці на Кам’янеччині з’явився підрозділ пожежної команди ДСНС, а в селі Колибаївка було відкрито сімейну амбулаторію.

Будинки, в яких розташувалися пожежний пункт та амбулаторія, довгий час перебували на межі повної руйнації, але спільними зусиллями їх вдалося перетворити на сучасні, комфортні і зручні адміністративні будівлі.

Виступаючі на заході говорили про те, що завдяки реформі децентралізації з’явилася можливість спрямувати кошти до місцевих бюджетів та їх ефективно використати.

 

До речі, з обласного фонду регіонального розвитку на будівництво цього об’єкту було витрачено близько 1 млн грн.

За словами начальника головного управління ДСНС в Хмельницькій області генерала Братка Едуарда, Хмельниччина має найкращі показники в Україні в сфері будівництва місцевих пожежних пунктів Він подякував усім причетним до цієї справи за допомогу у будівництві об’єкту та віддав наказ пожежній команді села Ходоровці заступити на бойове чергування. У подарунок вони отримали два комплекти пожежних рукавів.

А у селі Колибаївка  урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. Заклад отримав легковий автомобіль, яким лікарі зможуть швидко й оперативно діставатися до хворих й надавати їм необхідну медичну допомогу.

Крім транспортного засобу сільська амбулаторія отримала сучасний кардіограф.

Джерело і фото podolyaninplus.com

Схоже

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» повідомляє, що в Кам’янці-Подільському 24 жовтня, починаючи з 7.00, проводитиметься планове промивання та знезараження водопровідних мереж і споруд міста водою з підвищеною дозою хлору. На селищі Першотравневому (Цементний завод) знезараження водопровідних мереж продовжиться 25 жовтня. «Міськтепловоденергія» просить мешканців міста запастися питною водою. А також відкрити крани для вільного проходження води з метою промивки внутрішньобудинкових мереж. 

Сьогодні, 23 жовтня, о 05:44 на пункт зв’язку державного пожежно-рятувального поста надійшло повідомлення про те, що в селищі Теофіполь на вул. Соборній виникла пожежа вантажного автомобіля “Камаз”.    Негайно до місця виклику прибули рятувальники, які швидко і оперативно ліквідували пожежу. Причини та збитки встановлюються. Нещасних випадків під час пожежі не було. ГУ ДСНС України в […]

Нагадуємо, що міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” просить звернути вашу увагу на те, що останнім часом серед громадян міста невідомими особами поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” […]