Села на Кам’янеччині тепер мають сімейну амбулаторію і підрозділ пожежної команди

У селі Ходорівці на Кам’янеччині з’явився підрозділ пожежної команди ДСНС, а в селі Колибаївка було відкрито сімейну амбулаторію.

Будинки, в яких розташувалися пожежний пункт та амбулаторія, довгий час перебували на межі повної руйнації, але спільними зусиллями їх вдалося перетворити на сучасні, комфортні і зручні адміністративні будівлі.

Виступаючі на заході говорили про те, що завдяки реформі децентралізації з’явилася можливість спрямувати кошти до місцевих бюджетів та їх ефективно використати.

 

До речі, з обласного фонду регіонального розвитку на будівництво цього об’єкту було витрачено близько 1 млн грн.

За словами начальника головного управління ДСНС в Хмельницькій області генерала Братка Едуарда, Хмельниччина має найкращі показники в Україні в сфері будівництва місцевих пожежних пунктів Він подякував усім причетним до цієї справи за допомогу у будівництві об’єкту та віддав наказ пожежній команді села Ходоровці заступити на бойове чергування. У подарунок вони отримали два комплекти пожежних рукавів.

А у селі Колибаївка  урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. Заклад отримав легковий автомобіль, яким лікарі зможуть швидко й оперативно діставатися до хворих й надавати їм необхідну медичну допомогу.

Крім транспортного засобу сільська амбулаторія отримала сучасний кардіограф.

Джерело і фото podolyaninplus.com

Схоже

Десятий рік поспіль у Вінниці проходить конкурс краси та кохання, на якому обирають королеву серед наречених, котрі минулого року пішли під вінець. Цьогоріч на титул «Наречена 2017 року» претендує дев’ять учасниць, серед яких і хмельничанка Олеся Руда. Вона виділяється з-поміж усіх учасниць оригінальним образом та зовсім нетрадиційною сукнею. Варто відзначити і той факт, що серед усіх бажаючих отримати головну […]

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи повноваження із представництва інтересів держави в суді, вживає заходи до забезпечення збереження історичної пам’ятки. Однією з пам’яток архітектури та містобудування національного значення у місті Кам’янці-Подільському є «Покровська церква», збудована ще у 1864 році. З метою захисту культурної спадщини, навколо будівлі визначено зони охорони та встановлено особливий режим їх використання. Рішенням сесії […]

Вчора до Хмельницького з’їхались усі ветерани силових структур області.  Близько 200 ветеранів  зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”