Села на Кам’янеччині тепер мають сімейну амбулаторію і підрозділ пожежної команди

У селі Ходорівці на Кам’янеччині з’явився підрозділ пожежної команди ДСНС, а в селі Колибаївка було відкрито сімейну амбулаторію.

Будинки, в яких розташувалися пожежний пункт та амбулаторія, довгий час перебували на межі повної руйнації, але спільними зусиллями їх вдалося перетворити на сучасні, комфортні і зручні адміністративні будівлі.

Виступаючі на заході говорили про те, що завдяки реформі децентралізації з’явилася можливість спрямувати кошти до місцевих бюджетів та їх ефективно використати.

 

До речі, з обласного фонду регіонального розвитку на будівництво цього об’єкту було витрачено близько 1 млн грн.

За словами начальника головного управління ДСНС в Хмельницькій області генерала Братка Едуарда, Хмельниччина має найкращі показники в Україні в сфері будівництва місцевих пожежних пунктів Він подякував усім причетним до цієї справи за допомогу у будівництві об’єкту та віддав наказ пожежній команді села Ходоровці заступити на бойове чергування. У подарунок вони отримали два комплекти пожежних рукавів.

А у селі Колибаївка  урочисто відкрили амбулаторію сімейної медицини. Заклад отримав легковий автомобіль, яким лікарі зможуть швидко й оперативно діставатися до хворих й надавати їм необхідну медичну допомогу.

Крім транспортного засобу сільська амбулаторія отримала сучасний кардіограф.

Джерело і фото podolyaninplus.com

Схоже

Як повідомляється на офіційному сайті АТ “Хмельницькобленерго, 14 серпня на чотирьох вулицях міста Хмельницького проводитимуться ремонтні роботи. Тому АТ «Хмельницькобленерго» приносить вибачення за тимчасові незручності у електропостачанні.      Електроенергії не буде з 9:30 – 17:00 за адресами: вул. Кошарського (34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 62, 45/1, 45А, 48/1, 51/1, 51/2) […]

Хмельничани за проїзд у громадському транспорті зможуть розраховуватися електронним квитком вже на початку 2019 року. Можливість впровадження автоматизованої системи обліку і оплати проїзду, кілька тижнів тому обговорили з громадськістю. Головною перевагою такої системи є безготівкова оплата. 9-го серпня у ході чергового засідання, члени виконкому одноголосно погодили відповідне рішення. За тиждень працівники управління транспорту і зв’язку […]

Мешканці двох чотириповерхівок, що на Старокостянтинівському шосе, 2 л і 2 к продовжують свою боротьбу за тепло. Нагадаємо, люди у помешканнях не мають газу. І так вже дві зими. Причина у забудовнику та субпідрядниках, які монтували газові комунікації. Аби із теплом зустріти прийдешню зиму, вирішили не мовчати. Після зустрічі із міським головою, вдалося організували збори […]