На Хмельниччині операція “Нерест-2017” добігає кінця

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області в період проведення природоохоронної операції «Нерест-2017 проведено чотирнадцять рейдових перевірок за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час використання об’єктів тваринного світу у весняно-літній нерестовий період 2017 року.

Станом на 12 червня 2017 року під час проведення рейдових перевірок було виявлено тринадцять порушень правил любительського та спортивного лову риби. Посадовими особами інспекції складено десять протоколів про адміністративні правопорушення на загальну суму 1258грн, чотири адміністративних справи направлено до суду, матеріали по шести адміністративних справах направлено до правоохоронних органів, вилучено дев’ятнадцять заборонених засобів лову риби.

Окрім того, Держекоінспекцією розраховано збитків, завданих державі внаслідок  незаконного вилову риби на загальну суму 19431грн.

Не зважаючи на те, що операція «Нерест – 2017» вже майже закінчилась, Держекоінспекція і надалі буде здійснювати заходи щодо протидії браконьєрству на всіх водоймах Хмельниччини.

 

 

 

Схоже

Активісти громадських організацій у Шепетівці вирішили вказати міській владі на усі недоліки дорожнього покриття у місті. Як на зауваження активістів відреагувала міська влада у сюжеті Liketv:

Відпочиваючі, перебуваючи за містом, не думають про те, що в літній час в лісах і на луках може бути багато змій, зустріч з якими не завжди закінчується благополучно. Не завжди ця змія може бути безпечною. Іноді це звичайний вуж. Зустріч з ним нічим не загрожує  відпочиваючому. Але буває таке, що людина натикається на гадюку, укус […]

Ще у 2012 році Новоушицька районна державна адміністрація уклала з державним агрегатним заводом ряд договорів оренди земель водного фонду, передавши підприємству в користування землі прибережної смуги р. Дністер для облаштування на них пляжу.  Надалі завод уклав ряд договорів суборенди, відповідно до яких окрім облаштування пляжу суборендарям додатково надано право на встановлення споруд. Таким чином незаконно, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *