Активісти намагались з’ясувати, як так вийшло і хто не виконує рішення міської ради про заборону завезення чужого сміття до міста.

В процесі стало зрозуміло: мало того, що рішення не виконується, міська влада планує завозити вже до 150 тонн сміття щодоби. Нагадуємо, попереднім договором, який було розірвано за запевненнями всіх сторін було передбачено до 50 тонн сміття на добу.

А тепер задумайтеся, чого варті слова нашої влади і деяких “активістів”, коли після стількох подій, в порушення офіційно прийнятого рішення сесії міської ради і далі продовжується завозитися сміття. Чого взагалі варті депутати у нашому місті якщо їх рішення ігнорують керівники комунальних підприємств? Хто з ними рахується? На що вони впливають?

Складається враження, що в Старокостянтинові діє лише одна сила, навколо якої все крутиться. І ця сила – міський голова Микола Мельничук, якому здається глибоко начхати на депутатів, сесії, постанови, мораторії, якщо мова йде про його ОСОБИСТІ інтереси. Так, саме особисті, бо хто б там що не казав, а в громади у нас якось не заведено щось запитувати і цікавитись її думкою.”