“Фермеру” на Хмельниччині довелося повернути державі земельні ділянки вартістю понад 13,7 мільйонів гривень

Старокостянтинівська місцева прокуратура подала до суду позовну вимогу щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень райдержадміністрації.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив в силі рішення судів першої і апеляційної інстанції. Недійсними визнано договори оренди та суборенди та повернення державі земель сільськогосподарського призначення площею понад 392 гектари.

Ще у 2012 році на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації із громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Ці ділянки загальною площею 392 гектари підприємливий чоловік після отримання передав у суборенду. І не кому-небудь, а товариству, керівником якого він був.  Було очевидним, що “фермер” не збирався створювати фермерське господарство. Для того, щоб отримати землі державної власності без передбаченої законодавством процедури торгів, вказаний громадянин штучно використав процедуру отримання земель для ведення фермерського господарства.
З’ясувалося також, що «фермер» є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких знаходяться значні площі сільгоспугідь.
На сьогодні рішення суду виконано та земельні ділянки вартістю понад 13,7 млн. грн. повернуто із незаконного користування державі, повідомляє прокуратура Хмельницької області.
Схоже

Вчора ввечері, 17 листопада 2017 року,  міський голова Михайло Полодюк разом із народним депутатом України Романом Мацолою зустрілися з представниками міських засобів масової інформації та дали коментар з приводу неоднозначної ситуації, яка склалася навколо опалювального сезону в Шепетівці. Роз’яснили, яка робота проводиться зараз та чого чекати від зустрічей, які відбудуться наступного тижня на  державному рівні. […]

У Хмельницькому обласному перинатальному центрі щороку передчасно народжується до 300 немовлят. Щоб виходити цих крихіток, які поспішили з’явитися на світ раніше строку, потрібні і любов батьків, і титанічні зусилля медиків, і чималі кошти. Але все це варте маленьких життів. 17 листопада, у Міжнародний день передчасно народженої дитини, уже втретє силами працівників обласного перинатального центру було організовано  святковий […]

Як уже повідомлялося, днями під час отримання грошей  за вплив на прийняття медико-соціальною експертною комісією рішення про встановлення групи інвалідності безстроково та сприяння у виготовленні необхідних для цього медичних документів була затримана заступник голови однієї із сільських рад Хмельницького району. За свою “послугу” вона вимагала 1500 дол. США неправомірної вигоди. Вчора, 17 листопада, слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було […]