“Фермеру” на Хмельниччині довелося повернути державі земельні ділянки вартістю понад 13,7 мільйонів гривень

Старокостянтинівська місцева прокуратура подала до суду позовну вимогу щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень райдержадміністрації.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив в силі рішення судів першої і апеляційної інстанції. Недійсними визнано договори оренди та суборенди та повернення державі земель сільськогосподарського призначення площею понад 392 гектари.

Ще у 2012 році на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації із громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Ці ділянки загальною площею 392 гектари підприємливий чоловік після отримання передав у суборенду. І не кому-небудь, а товариству, керівником якого він був.  Було очевидним, що “фермер” не збирався створювати фермерське господарство. Для того, щоб отримати землі державної власності без передбаченої законодавством процедури торгів, вказаний громадянин штучно використав процедуру отримання земель для ведення фермерського господарства.
З’ясувалося також, що «фермер» є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких знаходяться значні площі сільгоспугідь.
На сьогодні рішення суду виконано та земельні ділянки вартістю понад 13,7 млн. грн. повернуто із незаконного користування державі, повідомляє прокуратура Хмельницької області.
Схоже

Народний депутат України Роман Мацола відвідав ПолонськийНВК №2, де відкрив нову групу. Це вже третя група дошкільнят, що запрацювала у цьому навчальному комплексі за останні два роки. У 2016 році за сприяння народного депутата з державного бюджету було виділено гроші на ремонт цього приміщення, заміну даху й вікон. У 2017 тут запрацювали перші дві групи. […]

Щороку 19 січня православні християни святкують Водохреща. Вже традиційно склалося, що одним із обрядів свята є занурення в ополонку та й охочих зануритись у хрещенську воду завжди чимало. Як повідомили у 3-у Державному пожежно-рятувальному загоні міста Нетішин, цьогоріч місця для занурення будуть облаштовані на озері біля навчально-тренувального центру ХАЕС, а також біля старого млина. Тут […]

Як ми раніше повідомляли, у передноворічний період 2018 року Держекоінспекцією у Хмельницькій області проведено операцію ”Новорічна ялинка”. У містах і районах області були створені оперативні рейдові групи з державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівників поліції та лісової охорони. За час природоохоронної операції Держекоінспекцією було проведено 27 рейдових перевірок, в результаті яких виявлено 13 […]