Новини
Спорт

Хмельницьке «Поділля» позмагалося з тернопільською «Нивою»

Поєдинок 10-го туру першості України серед команд  Другої ліги між хмельницьким «Поділлям» та тернопільською «Нивою» відбувся цієї неділі у селі Вишнівець Тернопільської області.

Уже протягом першого тайму футболісти «Ниви» поповнили свій рахунок на три голи. Першим став автогол Охрончука, другим – гол Апанчука на дванадцятій хвилині, третім – гол з пенальті у виконанні Головачука.

Проте у другому таймі подоляни активізувались, зібрались із силами та зуміли хоч наблизити рахунок до нічиєї. На шістдесят третій хвилині Джурко зміг прорватися у штрафну зону суперника та забити довгоочікуваний гол. І на останніх хвилинах зустрічі другим голом відзначився Ян Морговський.

Таким чином, поєдинок між ФК «Нива» та ФК «Поділля» завершився із рахунком 3:2 на користь господарів поля.

Наступної суботи хмельничани вдома зіграють проти «Арсенала-Київщини».