Новини
Спорт

«Поділля» здобуло перемогу над «Арсеналом – Київщиною»

У рамках 11-го туру першості України серед команд Другої ліги хмельницьке «Поділля» зіграло з «Арсеналом – Київщиною», здобувши  перемогу з мінімальним рахунком. Матч відбувся 9 вересня у Хмельницькому на СК «Поділля».

Вже у першому таймі Джурко та Бабак розпочали атаку, яку Макарченко завершив відмінним та чітким голом.

У другому таймі футболісти змусили понервувати своїх вболівальників, адже біля воріт обох команд точилась справжня боротьба. Проте поєдинок так і не набув нового повороту, завершившись із рахунком 1:0 на користь ФК «Поділля».

Наступним для хмельничан стане матч проти волочиського «Агробізнесу»!

«Поділля»: Дворник, Гресь (Морговський, 74), Швець, Охрончук, Степаненко, Ліповуз, Котюн (Маховка, 78), Макарченко (Худік, 83), Муляр (Ватав, 66), Джурко, Бабак. Запасні: Шевченко, Майко, Бельчич.

В.о. головного тренера «Поділля»: Віталій Костишин.

«Арсенал-Київщина»: Гнатиш, Тименко, Омоко, Патрик, Грабчак, Мартиненко, Кемфор, Давидовський (Галич, 75), Нагорний, Сьомка, Глущенко. Запасні: Шкарбан, Гупалов.

В.о. головного тренера: Олександр Акімов.