Спортсмени міста-супутника Хмельницької АЕС – призери Всеукраїнського турніру з фехтування на шаблях

На Всеукраїнському турнірі з фехтування на шаблях, черговому етапі Дитячої Ліги, який проходив нещодавно в Черкасах, вихованці Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  показали достойні результати.

Зокрема, у віковій категорії 2004-2005 років перше місце виборола Софія Коваленко, яка стабільно демонструє високі результати і за підсумками всіх цьогорічних етапів Дитячої Ліги посідає першу сходинку в загальному рейтингу.

У молодшій віковій категорії Дмитро Загребельний із міста атомників, який також є призером багатьох етапів Ліги, посів друге місце.

До п’ятірки кращих у віковій категорії 2004-2005 років народження увійшов також Дмитро Калабаєв.

За словами тренера юних спортсменів Нетішинської КДЮСШ Віталія Цисарука, попереду ще лише останній етап Дитячої Ліги та найцікавіше – боротьба найсильніших шістнадцяти учасників загального цьогорічного рейтингу.

Схоже

Матч 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги між тернопільською «Нивою» та хмельницьким «Поділлям» відбудеться цієї суботи, 21 жовтня. Головним арбітром поєдинку стане Клим Заброда із Києва. На лініях йому допомагатимуть Василь Остапчук із Сум та Павло Касанов із Вінниці. У ролі четвертого арбітра матч проведе Володимир Федунець із Тернополя, а спостерігачем арбітражу буде […]

Ангеліна Ломачівська (вагова категорія до 48 кг) та Ярослав Заболотний (вагова категорія до 68 кг) з Макова, що на Дунаєвеччині, завоювали бронзові медалі на Чемпіонаті Європи серед молоді віком до 23 років, який відбувся у м. Дуррес (Албанія). Окрім цього, спортсмени Хмельниччини посіли 4 місце у сумі двоборства. «Це велике досягнення. Для цих спортсменів це […]

Нещодавно повернулись 35 хмельнильницьких спортсменів із чемпіонату України з козацького двобою. У такому складі вони привезли 76 медалей та потрапили до збірної України. З них 31 золота медаль, 22 срібні та 23 бронзові нагороди.  Наразі хмельничани готуються до чемпіонату світу, який відбудеться у Харкові. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”