Хмельницькі прокурори оголосили конкурс студентських робіт, які покращать роботу прокурора | Поділля News
Новини
Події

Хмельницькі прокурори оголосили конкурс студентських робіт, які покращать роботу прокурора

Оголошено конкурс студентських робіт, темами яких стануть питання покращення роботи прокурора та взаємодія між прокурором і суспільством.

Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України підписано наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами». В рамках цього Наказу заплановане щорічне проведення конкурсів серед студентів з прокурорсько-слідчих питань.
 Перший такий конкурс творчих робіт оголошено Міністерством освіти та науки України 25.10.2017.
На базі регіональних прокуратур, у тому числі прокуратури Хмельницької області, буде створено комісії з оцінки робіт студентів, до складу яких увійдуть прокурори, представники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій та вищих навчальних закладів (за згодою), які за наслідками вивчення робіт оберуть 20 найкращих та скерують до Генеральної прокуратури України, де і буде проведено фінал конкурсу.
 Нагородження переможців відбудеться 13 грудня 2017 року, їх роботи опублікуються в офіційному виданні «Вісник прокуратури».
 Учасникам конкурсу запропоновані наступні теми робіт:
  1. «7 кроків до покращення роботи прокурора»;
  2. «7 кроків прокурора назустріч суспільству».
Студентам вищих навчальних закладів Хмельниччини роботи необхідно надіслати на електронну адресу korypcia_oblprok@ukr.net до 17 листопада 2017 року.
В листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вищий навчальний заклад, у якому навчаєтесь, курс та спеціальність, а також засоби зв’язку – телефон, електронна адреса та адреса місця проживання.
Серед вимог до робіт: самостійна підготовка робіт, які раніше не оприлюднювалися; виконання українською мовою.
Роботи мають бути виконані у форматі доповіді (до 4 сторінок друкованого тексту формату А4, Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал); презентації Power Point (до 10 слайдів); інтерактивної презентації (наприклад, судове засідання за участю прокурора, інтерв’ю для ЗМІ тощо) із текстовим супроводженням; реклами (рекламний ролик, буклет, брошура тощо) із текстовим супроводженням.
Основним критерієм оцінки робіт є новизна, креативність та реальність впровадження пропозицій в діяльність органів прокуратури.

Автор: Катерина Прокопець