Добудова енергоблоків Хмельницької АЕС зацікавила чеську і китайську компанії

Питання добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС є стратегічно важливим аспектом для енергетичної системи України. Про це говорили обласні обранці і голова ради Михайло Загородний під час візиту на Хмельницьку АЕС.

Генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко тоді поінформував депутатів  про підсумки роботи АЕС за 10 місяців поточного року, поділився напрацюваннями щодо добудови 3-го та 4-го енергоблоків.

Керівник ХАЕС наголосив, що, говорячи про закінчення будівництва цих енергоблоків, необхідно відшуковувати шляхи фінансування та визначати джерела фінансування їх добудови, незважаючи на надзвичайну вартість такої інвестиції. 

І ось китайська China National Nuclear Corporation (CNNC) у співпраці з Industrial & Commercial Bank of China (ICBC) запропонували Україні розглянути можливість добудови блоку №4 Хмельницької АЕС за власною технологією Hualong One (HPR-1000), повідомив президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський.

«Вони прибули, щоб запропонувати участь в добудові блоків №3 і №4 (ХАЕС) по так званій« формулою 1 + 1 “. Тобто, третій блок добудовується за технологією ВВЕР, четвертий – по їх, китайської, технології – реактор Hualong », – сказав він.

За словами президента «Енергоатому», китайська сторона заявила про можливість високого рівня української локалізації при добудові блоків і готовності надати 85% фінансування від загальної вартості проекту.

«Вони говорять чи не про 80% локалізації і 85% фінансування проекту за рахунок ICBC. Зрозуміло, під державні гарантії, що трохи знижує привабливість пропозиції », – уточнив Ю. Недашковський.

Глава «Енергоатому» нагадав, що вже розроблене техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) добудови Х3 / Х4 на основі ВВЕР має позитивні висновки державної експертизи з ядерної та радіаційної безпеки, а також інвестиційної складової.

«Тому, якщо вони хочуть, щоб їх проект був реалізований, ми повинні спільно підготувати зміни в ТЕО. Для цього необхідно підписати угоду про конфіденційність, щоб ми могли обмінюватися не буклетами, а  ​​комерційною інформацією. На підставі цього спочатку зробити техніко-економічний аналіз,  щоб ми побачили, наскільки прийнятна ця пропозиція для українських реалій, і вже далі вносити зміни в ТЕО», – сказав він.

Ю. Недашковський вважає, що пропозиція китайських компаній полягає не тільки в поширенні своїх технологій в Україні, а й в можливості подальшого їх застосування в Європі.

Раніше, в листопаді 2015 року, президент Ю. Недашковський повідомляв, що чеська Skoda підтвердила готовність брати участь в завершенні будівництва третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС шляхом виробництва двох комплектів реакторних установок.

За його даними, «Енергоатом» вже підготував і узгодив з усіма зацікавленими відомствами техніко-концептуальне рішення завершення будівництва Х3 / Х4 із застосуванням реакторних установок Skoda.

Переговори про комерційні умови співпраці зі Skoda почалися після денонсації у вересні 2015 року Верховною Радою угоди про завершення будівництва Х3 / Х4 спільно з РФ.

«Енергоатом» є оператором чотирьох українських АЕС, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, з яких 13 типу ВВЕР-1000 і два – ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13,84 ГВт.

Планована потужність блоків ХАЕС-3 і ХАЕС-4 – по 1 ГВт. Значну частину виробленої ними електроенергії в разі добудови планується експортувати в країни ЄС. 

 

Схоже

Встановили їх на на вулицях Соборній та Гагаріна.  Вперше в Україні була використана португальська технологія. Загалом підземні контейнери є трьох містах держави, але збудовані вони за іншими технологіям. Підземний контейнер має місткість три кубічні метри і фактично замінює три “євроконтейнери”. Для вивантаження і вивезення сміття з підземних смітників використовуватимуть універсальний сміттєвоз, який може працювати як з підземними контейнерами, так і зі звичними […]

Проведено ремонт та покладено 980 метрів суцільного асфальтного покриття на дорозі Михайлючка – Цмівка. Загальна вартість ремонту становить 3 млн. 748 тис. гривень. Також завершився ремонт дороги Шепетівка – Пліщин, де покладено 960 метрів суцільного асфальтного покриття та проведено ямковий ремонт. Загальна вартість робіт становить 3 млн. 412 тис. гривень. Виконавцем у обох випадках виступило приватне […]

4 червня, в рамках робочої зустрічі, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий поспілкувався з представниками китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12. (відрізок дороги від с. Головчинці і до кордону із Вінницькою областю). Причиною зустрічі стало призупинення виконання комплексу ремонтних робіт […]