У Славуті залізли в магазин, у Чорному Острові вкрали кабель, а у Хмельницькому обікрали декілька машин | Поділля News
Новини
Кримінал

У Славуті залізли в магазин, у Чорному Острові вкрали кабель, а у Хмельницькому обікрали декілька машин

В ніч на 21 листопада в селі Лисиче Славутського району по вулиці Шкільній невстановлена особа проникла в магазин, що належить 46-річному місцевому жителю, звідки викрала алкогольні напої, цигарки та чай.

21 листопада у Шепетівці по вулиці Героїв Небесної Сотні невідома особа проникла у квартиру, що належить 43-річній місцевій жительці, звідки викрала кошти в сумі 50 євро, 40 доларів США, ноутбук, планшет та два фотоапарати.

В період часу з 17 по 21 листопада в селищі Чорний Острів Хмельницького району невстановлені особи шляхом вільного доступу викрали з повітряної лінії телефонного зв’язку 250 метрів телефонного кабелю, що належить ПАТ «Укртелеком».

м. Хмельницький

В ніч  на 21 листопада по вулиці М. Трембовецької невстановлена особа шляхом пошкодження замка водійських дверей проникла до автомобіля «ВАЗ 2110», що належить 32-річному місцевому жителю, звідки викрала акумуляторну батарею.

В ніч на 21 листопада по вулиці Прибузькій невстановлена особа шляхом пошкодження замка водійських дверей проникла в автомобіль «ВАЗ 2110», що належить 26-річному місцевому жителю, звідки викрала акумуляторну батарею.

21 листопада по вулиці Довженка невстановлена особа шляхом віджиму вхідних дверей проникла у квартиру, що належить 34-річній місцевій жительці, звідки викрала кошти в сумі 3800 гривень, золоті та срібні вироби.

В ніч на 21 листопада по вулиці Чорновола невстановлена особа шляхом зриву навісного замка проникла в підсобне приміщення, що належить 56-річному місцевому жителю, звідки викрала бензокосу, набір автомобільних ключів, інструменти та особисті речі.

Тої ж ночі 21 листопада по провулку Некрасова невстановлена особа шляхом пошкодження замка багажника автомобіля «ВАЗ 2121», що належить 32-річному місцевому жителю, викрала три шуруповерти, болгарку та набір автоінструментів.

 

21 листопада по вулиці Львівське шосе невідома особа  проникла у квартиру, що належить 65-річній місцевій жительці, звідки здійснила крадіжку золотих виробів та 4000 гривень.

В ніч на 21 листопада по вулиці Кам’янецькій невстановлена особа  проникла до автомобіля «Шкода Октавія», що належить 26-річному місцевому жителю, звідки викрала 200 кг грецьких горіхів.

Автор: Катерина Прокопець