КП «Аеропорт Хмельницький» повернув собі землі для відновлення фактичної роботи підприємства у майбутньому | Поділля News
КП «Аеропорт Хмельницький» повернув собі землі для відновлення фактичної роботи підприємства у майбутньому

За активної участі прокуратури суд відмовив у задоволенні позову про визнання недійсними та скасування державних актів на право власності на земельні ділянки КП «Аеропорт Хмельницький».

Реалізуючи конституційну функцію представництва держави в суді, прокуратурою Хмельницької області здійснено вступ у розгляд судом справи за позовом громадянина до Хмельницької районної ради та КП «Аеропорт Хмельницький» про визнання недійсними та скасування державних актів на право постійного користування земельною ділянкою площею майже 135 га.
Ця земля, яка розташована за межами населених пунктів Ружичанської та Розсошанської сільських рад Хмельницького району, надана авіаційному підприємству для забезпечення його належного функціонування ще у 1982 році.
У судовому порядку позивач намагався визнати недійсними та скасувати правовстановлюючі документи на неї.
Під час судового розгляду, прокуратурою області спільно із відповідачами доведено необґрунтованість вказаних позовних вимог.
Таким чином, право постійного користування землею КП «Аеропорт Хмельницький» залишилось непорушеним, чим створено умови для відновлення фактичної роботи підприємства у майбутньому.
Причиною пред’явлення позивачем даного позову було намагання залишити у своїй власності незаконно отриману на території аеропорту земельну ділянку площею близько 1 га, яку прокуратура у судовому порядку вимагає повернути законному користувачу.
 
Схоже

Споруда має з’явитися до кінця 2020 року на Прибузькій, 5/1а. Загальна вартість проекту – понад 275 мільйонів гривень. У фінансуванні об’єкту беруть участь державний, міський та обласний бюджети.   Палац спорту планують використовувати для баскетболу, гандболу, волейболу та футзалу. А також для індивідуальних видів спорту: боксу, кікбоксингу, боротьби, художньої гімнастики. У споруді передбачається щонайменше 2,5 […]

“Хмельницька область залучає інвестиції та створює робочі місця, тут відкриваються індустріальні парки і будуються потужні біотеплоелектростанціі. Приїжджайте і подивіться на успіхи Хмельницької області!” – такими гучними заявами Президента Петра Порошенка запам’ятається всім присутнім засідання Ради регіонального розвитку. Протягом останніх трьох років Хмельниччина займала перше місце в Україні з формування територіальних громад. На сьогоднішній день сформовано […]

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]