КП «Аеропорт Хмельницький» повернув собі землі для відновлення фактичної роботи підприємства у майбутньому

За активної участі прокуратури суд відмовив у задоволенні позову про визнання недійсними та скасування державних актів на право власності на земельні ділянки КП «Аеропорт Хмельницький».

Реалізуючи конституційну функцію представництва держави в суді, прокуратурою Хмельницької області здійснено вступ у розгляд судом справи за позовом громадянина до Хмельницької районної ради та КП «Аеропорт Хмельницький» про визнання недійсними та скасування державних актів на право постійного користування земельною ділянкою площею майже 135 га.
Ця земля, яка розташована за межами населених пунктів Ружичанської та Розсошанської сільських рад Хмельницького району, надана авіаційному підприємству для забезпечення його належного функціонування ще у 1982 році.
У судовому порядку позивач намагався визнати недійсними та скасувати правовстановлюючі документи на неї.
Під час судового розгляду, прокуратурою області спільно із відповідачами доведено необґрунтованість вказаних позовних вимог.
Таким чином, право постійного користування землею КП «Аеропорт Хмельницький» залишилось непорушеним, чим створено умови для відновлення фактичної роботи підприємства у майбутньому.
Причиною пред’явлення позивачем даного позову було намагання залишити у своїй власності незаконно отриману на території аеропорту земельну ділянку площею близько 1 га, яку прокуратура у судовому порядку вимагає повернути законному користувачу.
 
Схоже

Вчора, 20 квітня, внаслідок аварій у Волочиську, Нетішині та Хмельницькому травмувалось четверо подолян. Так, близько 20:50 години у Нетішині на вулиці Енергетиків 64-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Опель Віваро», допустив наїзд на пішохода, 34-річного місцевого жителя, який раптово вибіг на проїжджу частину. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді політравми, закритої черепно-мозкової травми, забою […]

До участі в конкурсі «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє» було подано понад 170 робіт. Свої творчі доробки представили школярі міст Нетішина, Ізяслава, Славути, Шепетівки, Острога, та сіл Хмельницької та Рівненської областей зони спостереження ХАЕС у жанрах графіки, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та анімації. Гран-прі цьогоріч удостоєна робота активної учасниці, неодноразової призерки конкурсу «Атомна енергетика і […]

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ПП “Подільські інтелектуальні системи”, яке надає послуги кабельного телебачення у Кам’янці-Подільському. Провайдер не ретранслював у своїй кабельній мережі програми ПАТ “Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія” та дві програми суспільного мовника: “UA: Культура” та “Поділля-Центр”. Ці програми внесені Національною радою до переліку програм універсальної програмної послуги для Кам’янця-Подільського і є […]