На Хмельниччині тривають «ялинкові рейди»

Нагадаємо, що починаючи з 5 грудня на території Хмельницької області триває щорічна операція “Новорічна ялинка”, направлена на забезпечення охорони лісів від незаконних рубок шпилькових насаджень у передноворічний період.

З метою здійснення заходів з попередження порушень природоохоронного законодавства при заготівлі новорічних ялинок, Інспекцією створено оперативні рейдові групи та затверджено графік проведення перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2018 року.

З початку природоохоронної операції, Держекоінспекцією у Хмельницькій області проведено двадцять одну рейдову перевірку, в тому числі перевірено двадцять точок реалізації новорічних ялинок. В ході перевірок за порушення порядку придбання та збуту хвойних насаджень складено понад  десять протоколів про вчинення адміністративного правопорушення.

Окрім того, під час проведення рейдових перевірок, державними інспекторами було виявлено факт незаконно зрубаних ялинок на території міста Хмельницького. По даному факту проведено розрахунок шкоди, нанесеної державі внаслідок незаконного вирубування зелених насаджень, розмір якої склав 2304 грн., а матеріали передані до правоохоронних органів з метою встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Держекоінспекція просить громадян не купувати новорічні ялинки сумнівного походження, не сприяти незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю! Про всі випадки незаконної реалізації новорічних ялинок просимо повідомляти на телефон «Гарячої лінії» Інспекції: 0382-70-28-39 або на електронну адресу khmeln@dei.gov.ua.

Схоже

Новий підрозділ у селі Чотирбоки Ленковецької об’єднаної територіальної громади Шепетівського району приступив до бойового чергування 7 грудня. Загалом це вже 91-й підрозділ місцевої пожежної охорони на Хмельниччині, повідомляє сайт Шепетівки. Пожежна команда обслуговуватиме 17 навколишніх сіл, розташованих у семи сільських радах. Це дозволить скоротити час прибуття допомоги рятувальників вдвічі. Відтак громада, а це близько 7 […]

З оглянутих 40 автобусів – шість випадків порушень закону про автотранспорт. Такі результати перевірки, проведеної у Хмельницькому працівниками управління «Укртрансбезпеки». За словами  старшого державного інспектора відділу держконтролю та нагляду за безпекою на транспорті Олега Вакалюка: Серед порушень – несправні задні ходові вогні та склоочисники, відсутня в омивачі вода, дадатково встановлені сидіння та  позагаражне зберігання транспортного засобу. […]

У Міжнародний день волонтера доброчинців Хмельниччини привітали і у Будинку рад. Більше 50 волонтерів отримали грамоти та подяки обласної ради, облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції України. Заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко зауважила: Варто відзначити активну діяльність на території області таких благодійних фондів як “Центр Добриня”, “Волонтери Поділля”, “Патріоти України”, “Тепло рідних сердець”, “Подих […]