У Волочиському районі в дванадцяте засудили чоловіка, який обікрав пенсіонерку | Поділля News
Новини
Кримінал

У Волочиському районі в дванадцяте засудили чоловіка, який обікрав пенсіонерку

За принципової позиції сторони обвинувачення вироком апеляційного суду Хмельницької області до покарання у виді 10 років позбавлення волі засуджено 56-річного жителя Волочиського району, який вчинив розбійний напад на 82-річну односельчанку.
Чоловіка засуджено уже в дванадцяте. Раніше він вже відбував покарання у виді позбавлення волі, зокрема і за вчинення злочинів, пов’язаних з насильством, однак належних висновків для себе не зробив та на шлях виправлення не став. Разом з тим, злочин він вчинив менш, ніж за 2 місяці після відбування попереднього покарання.
У липні минулого року, вночі, з метою наживи та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зловмисник проник у житловий будинок потерпілої. Спочатку жінка намагалась прогнати «непроханого гостя», проте той, вимагаючи гроші, напав на неї та почав душити.
Усвідомлюючи небезпеку для свого життя, старенька була змушена віддати йому 150 грн. – усі кошти, які мала.
За результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні місцевим судом обвинуваченого визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України. Вироком суду його засуджено до покарання у виді 8 років позбавлення волі.
 
«Вважаючи таке покарання для обвинуваченого надто м’яким, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку», – повідомив начальник  відділу підтримання державного обвинувачення в суді Олексій Луговий.
Відтак, за апеляційного реагування прокурора за вчинене засуджений проведе в установах відбування покарання 10 років.

Автор: Катерина Прокопець