Хмельничанка, здійснивши міжнародний переказ у ПриватБанку, виграла смартфон

Хмельничанка Наталія Сментек, здійснюючи переказ до Польщі у ПриватБанку, навіть не здогадувалася, що невдовзі на неї може чекати подарунок. Не вірила вона у власну фортуну й тоді, коли зателефонували з банку зі звісткою про перемогу.

Але тепер, оторимавши новенький Meizu M5 Note та привітання від Віталія Якубовського, керівника напрямку “Платежі та перекази” Південно-Західного РУ ПриватБанку, жінка не сумнівається, а радіє.

“Міжнародний переказ RIA надсилала до Польщі вперше – там навчається мій син, – каже Наталія Віталіївна. – І навіть не уявляла, що таким чином стала учасницею акції. Тому хочу подякувати ПриватБанку за приємний подарунок і за те, що впродовж багатьох років маю змогу користуватися його зручними сервісами і якісним обслуговуванням”.

Акція “Будь на зв’язку з переказами RIA” проходила на території України з 15 вересня 2017 року до 15 січня 2018 року. За її умовами, кожен, хто одержував або надсилав міжнародний переказ RIA з Польщі в ПриватБанку, автоматично ставав учасником акції і претендентом на головний приз – сучасний смартфон Meizu.

Хмельничанка Наталія Сментек стала переможницею останнього етапу акції ПриватБанку “Будь на зв’язку з переказами RIA”. Загалом в рамках акції було визначено 12 переможців.

Схоже

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]