Ізяславчани перемогли у змаганнях з міні-футболу

15-16 лютого на базі Ізяславської ДЮСШ відбулась відкрита Першість Ізяславської ДЮСШ  з міні-футболу, серед юнаків 2006 р.н. та молодших.

У змаганнях взяли участь 8 команд з 5 міст Хмельницької області та міста Золочів ( Львівська обл.) і смт. Оженіно (Рівненська обл.)

Ізяславську спортивну школу представляла команда під керівництвом Рибачка Віктора Михайловича. Ізяславчани показали високу майстерність та гарну фізичну підготовку. Третє місце посіла команда з смт. Оженіно обігравши Славуту з рахунком 5:2.

Особливо цікавим виявився фінал де у протистоянні зійшлись Ізяславська ДЮСШ та Старокостянтинівська ДЮСШ. Перший тайм наші вихованці поступалися суперникам, але після перерви, вислухавши тренерські настанови змогли зібратися і дати хороший бій. У підсумку Ізяславчани здобули перемогу обігравши Старокостянтинівську ДЮСШ з рахунком 7:4.

Призери були нагороджені грамотам, медалями та кубками. Кращі гравці турніру отримали цінні подарунки.

Автор: Катерина Прокопець