Патрульні опублікували місця, де не можна курити у Хмельницькому

За минулий рік патрульні оформили близько 640 адміністративних матеріалів на громадян за частиною 1 статті 175-1 КУпАП за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях та 73 адмінматеріалів за частиною 2 статті 175-1 КУпАП за повторне протягом року вчинення даного порушення. Протягом поточного року таких матеріалів поліціянти оформили близько 20.

Згідно статті 9 Закону України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2899-15:
Куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет та кальянів забороняється:
– у ліфтах і таксофонах;
– у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я;
– у приміщеннях та на території навчальних закладів;
– на дитячих майданчиках;
– у приміщеннях та на території спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту;
– у під’їздах житлових будинків;
– у підземних переходах;
– у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів;
– у приміщеннях закладів ресторанного господарства;
– у приміщеннях об’єктів культурного призначення;
– у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;
– на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.

Зазначимо також, що згідно Рішення сімнадцятої сесії Хмельницької міської ради №16 від 27.06.2012 року “Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров’я населення на території міста Хмельницького” http://khmelnytsky.com/index.php… міська рада визначила вільними від куріння наступні місця:


– приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій (крім спеціально відведених для куріння тютюнових виробів місць);
– зупинки громадського транспорту і маршрутних таксі та п’ятиметрова зона по периметру навколо них;
– підземні переходи, місця загального користування житлових будинків, громадські туалети;
– парки, сквери та ботанічні сади міста Хмельницького;
– міський пляж (крім спеціально відведених для куріння тютюнових виробів місць);
– автовокзали та залізничні вокзали (крім спеціально відведених для куріння тютюнових виробів місць);
– культові будівлі та прилегла територія до них;
– 5-ти метрова зона по периметру навколо входу у громадське місце, 3-х метрова зона по периметру навколо банкомату;
– пішохідна частина вул. Проскурівської;
– майдан Незалежності;
– ринки продовольчих та непродовольчих товарів.


Патрульні нагадують громадянам, що за даний вид правопорушення передбачається адміністративна відповідальність, тому будьте законослухняними та поважайте інших громадян, адже Ваш дим шкодить іншим.

Схоже

Розміщені на вул. Пілотській, 117 та на вул. Проскурівській, 1 тимчасові споруди без відповідних документів підлягають демонтажу (знесенню) відповідно до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженого рішенням сесії міської ради №55 від 21.09.2016 року Управління торгівлі Хмельницької міської ради просить власників до 22 листопада демонтувати тимчасові споруди власними засобами. В іншому випадку […]

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє: сьогодні, 16 листопада з 11.00 до 12.00 заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд. Перевірка обласної системи оповіщення цивільної оборони проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми […]

У зв’язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Курчатова, 2/1б, 16 листопада з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№4 і 4/3 на вул. Курчатова та №18/1 на вулиці Чкалова.