Новини
Спорт

В чемпіонаті за Кубок Поділля «Хмельницькі делікатеси» розгромили «соколят»

Розіграш Кубку Поділля «Сокіл-3» розпочав проти «Хмельницьких делікатесів». Вперше після більше місячної перерви ігрову форму одягнув граючий тренер Віталій Розпаченюк. Своєю присутністю і підказками він придав впевненості нашій молоді.

Першим суперником “соколят” станли міцні «Хмельницькі делікатеси». Команди вже зустрічалися між собою цього року. Тоді була зафіксована бойова нічия, якою більш задоволені були «делікатесні».

У першому таймі на полі точилася відносно рівна боротьба. Подекуди «Сокіл-3» володів перевагою і створював більше моментів. Особливо після пропущеного в контратаці голу. Та свої моменти наші реалізувати ніяк не могли.

Контратаки, голи в пусті, коли наші грали з п’ятим, і маємо 1:8 при не найгіршій грі за останній місяць. Щодо єдиного голу, то він був дуже ефектним. Луцюк перед входом в штрафний майданчик класно накрутив двох опонентів і вже в падінні пробив повз Самчука. Й ще були моменти забити. Втратили їх Шиманський, Гончар і Мельник.

В наступному турі «Сокіл-3» зустрінеться із минулорічним переможцем Кубку Поділля «Кардіфф-Прикордонником».