“Новатор” зіграє другий матч чвертьфіналу волейбольної Суперліги України у Хмельницькому

У Харкові на виїзному турі 24 березня 2018 року хмельницька чоловіча команда «Новатор» здобула першу перемогу в матчі другого етапу (1\4 фіналу) чоловічої Суперліги України з волейболу 2017-2018 років над командою Юридичної академії з рахунком 3:0 (26:24, 25:14, 25:17).
Другий матч відбудеться у середу, 28 березня, о 13 годині у Хмельницькому в ФОК «Новатор» за адресою вулиця Тернопільська, 13/4.
Запрошуємо вболівальників підтримати наших спортсменів!

Джерело

Схоже

У рамках 9-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зіграло проти ФК «Калуш». Матч відбувся 16 вересня на рідних для суперників хмельничан теренах. Перший тайм розпочинався з досить рівної боротьби за місце під сонцем збоку обох команд. Ближче до середини тайму подоляни вирішили брати ініціативу до своїх рук та почали […]

Чоловіки здолали дистанції в один, три та п’ять кілометрів. Жінки бігли лишень тисячу метрів. За результатами змагань визначились із збірною командою головного управління Нацполіції, яка вже у листопаді представлятиме правоохоронців на «Динаміаді 2018». Деталі – у сюжеті МТРК Місто

Відбудеться він, відповідно до календаря змагань Української мотоциклетної Асоціації, 15-16 вересня у мальовничому куточку поблизу Кам’янця-Подільського. Своїми силами у ньому поміряються учасники у наступних класах: аматори, ветерани, МХ2, OPEN, 50,65,85, жінки, квадроцикли. Трасу вже підготовлено. Тож у Кам’янці чекають учасників змагань та перегляду безкомпромісних перегонів на «залізних конях». Для любителів драйву два дні вересня минуть під […]