Хмельниччину визнали “найголоднішим” краєм

Держстат оприлюднив дані про те, скільки продуктів споживають жителі різних регіонів країни.

М’яса українці в середньому споживають 4,4 кг в місяць. Найбільше з’їдають жителі Донеччини (5,5 кг), Києва (5,3 кг), Одеської і Дніпропетровської областей (по 5 кг).

У 1,5-2 рази менше можуть собі дозволити жителі Прикарпаття (3,5 кг), Буковини (3,3 кг) і, в особливості, Хмельницької області (2,8 кг).

Сала найбільше люблять на Волині та Вінниччині (0,8 кг), а спокійніше до національного продукту ставляться у Києві, Одесі та на Закарпатті (по 0,3 кг).

Фруктів, ягід і горіхів наші співвітчизники з’їдають у середньому по 4 кг на місяць. Найкраще в цьому плані відчувають себе кияни (6,5 кг), жителі Чернігівщини (4,7 кг), а також Одещини, Придніпров’я та Запоріжжя (по 4,4 кг).

Дефіцит фруктів відчувають жителі Волині (2,8 кг), Хмельницької та Житомирської областей (по 2,7 кг). Риби українці вживають всього 1,5 кг. Чемпіонами тут виявилися жителі Волині, Херсонщини та Черкащини (1,9 кг). А от на Прикарпатті рибу «люблять» вдвічі менше.

Картоплі та інших овочів вживається в середньому 13,8 кг на людину в місяць. Особливо цей продукт затребуваний в регіонах, що виробляють Вінницькій (17 кг), Чернігівській (16,5 кг), Львівській і Волинській областях (15 кг). Але виявилися рекордсменами прикарпатці (20,4 кг).
Найменше картоплі вживають жителі Києва та області (11,3 кг).

Найвище споживання хліба в найбідніших регіонах країни. На Закарпатті і Прикарпатті його їдять по 10 кг в місяць, а ось у Києві в 1,5 рази менше.

Українці з’їдають 50 кг основних продуктів харчування на місяць. А найменше їдять жителі Луганщини та Київщини 41-43 кг в місяць.

Схоже

На Хмельниччині  домівки людей заполонили невідомі жуки. Подія сталась у селі Жердя Чемеровецького району. Понад три тижня тому жителі селища заявили про проблему із нашестям комах. Місцеві мешканці скаржаться, що вони повсюди – на стінах, підлозі, ліжку, тарілках і тд. Як кажуть місцеві аграрії ці жуки призначені для знищення кукурудзи. Селищна рада припускає, що такий […]

У центрі Хмельницького з’явилась арка із розпилювачем води. ЇЇ встановили по вулиці Проскурівській. Упродовж літа хмельничани зможуть пройти через неї та освіжитись. Якщо ж буде холодна погода або дощ, то кран із водою будуть перекривати. Такий чудо-пристрій для міста подарував місцевий підприємець. А водопостачання до арки оплачуватиме управління ЖКГ міста. Читайте нас у Телеграм та у нашій […]

Місто Кам’янець-Подільський – одне із стародавніх українських міст із багатою культурною спадщиною та історичними пам’ятками. При цьому місто швидко переходить з газу на альтернативне паливо при виробництві електроенергії та тепла і прямує до енергонезалежності.  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із головою Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим, головою Хмельницької обласної ради Михайлем Загородним, міським головою Кам’янця-Подільського Михайлом Сімашкевичем, генеральним директором КП «Міськтепловоденергія» Валерієм Гордійчуком взяв […]