Новинки у роботі ПАТ «Хмельницькобленерго»:як подавати показники?

ПАТ «Хмельницькобленерго» повідомили про зміни в подачі показників.

За новими правилами Нацкомісії подавати показники потрібно буде на початку кожного місяця.

Нагадаємо, раніше хмельничани могли повідомити показники за два дні до закінчення місяця або протягом трьох днів наступного.

Нещодавно прес-служба повідомила, що тепер показники потрібно буде подавати із 1 по 4 число наступного місяця за розрахунковим. Наприклад, за липень потрібно буде повідомити 1-4 серпня.

У разі заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору, постачальник електричної енергії припиняє її постачання за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення.

Витрати на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача (повторне підключення електроустановки) відшкодовуються споживачем після оплати заборгованості за спожиту електричну енергію.

Подача показників здійснюється:

  • за допомогою сервісу«Особистий кабінет»
  • надіславши SMS- повідомлення на номер телефону 067-850-50-62
  • зателефонувавши у кол-центр служби 0-800-50-50-62 (безкоштовно)
  • особисто завітавши до сервісного центру.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Розміщені на вул. Пілотській, 117 та на вул. Проскурівській, 1 тимчасові споруди без відповідних документів підлягають демонтажу (знесенню) відповідно до Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженого рішенням сесії міської ради №55 від 21.09.2016 року Управління торгівлі Хмельницької міської ради просить власників до 22 листопада демонтувати тимчасові споруди власними засобами. В іншому випадку […]

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради повідомляє: сьогодні, 16 листопада з 11.00 до 12.00 заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд. Перевірка обласної системи оповіщення цивільної оборони проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми […]

У зв’язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Курчатова, 2/1б, 16 листопада з 10:00 до 15:00 год. буде призупинено водопостачання житлових будинків №№4 і 4/3 на вул. Курчатова та №18/1 на вулиці Чкалова.