Новинки у роботі ПАТ «Хмельницькобленерго»:як подавати показники?

ПАТ «Хмельницькобленерго» повідомили про зміни в подачі показників.

За новими правилами Нацкомісії подавати показники потрібно буде на початку кожного місяця.

Нагадаємо, раніше хмельничани могли повідомити показники за два дні до закінчення місяця або протягом трьох днів наступного.

Нещодавно прес-служба повідомила, що тепер показники потрібно буде подавати із 1 по 4 число наступного місяця за розрахунковим. Наприклад, за липень потрібно буде повідомити 1-4 серпня.

У разі заборгованості за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору, постачальник електричної енергії припиняє її постачання за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення.

Витрати на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача (повторне підключення електроустановки) відшкодовуються споживачем після оплати заборгованості за спожиту електричну енергію.

Подача показників здійснюється:

  • за допомогою сервісу«Особистий кабінет»
  • надіславши SMS- повідомлення на номер телефону 067-850-50-62
  • зателефонувавши у кол-центр служби 0-800-50-50-62 (безкоштовно)
  • особисто завітавши до сервісного центру.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Завтра на одній із центральних вулиць Хмельницького перекриватимуть рух. 19 липня з четвертої ранку по вулиці Соборній (від вулиці Прокурівського підпілля до вулиці Подільської) перекриють рух автотранспорту. Міські комунальники проводитимуть ремонтні роботи.

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 Загальні умови Найменування посади директор Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 Найменування і місцезнаходження закладу освіти Хмельницький інклюзивно-ресурсний центр № 1,29021, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 61 […]

МКП “Хмельницькводоканал” повідомляє про тимчасове призупинення водопостачання 16 липня у житлових будинках №№ 14/4, 16а, 18/1, 18/2, 20/2 на вул. Зарічанській та у житлових будинках №№ 9а, 9б, 14а на вул. Свободи у зв’язку з усуненням пошкодження водопроводу на вул. Свободи (між житловими будинками №№ 9а і 9б). Також призупинено водопостачання у зв’язку з ліквідацією прориву […]