Чи варто уже відмовлятися від старого касового апарата на користь РРО?

Нова постанова Кабінету міністрів України від 13 червня 2018 р. N 472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій », з якою можна ознайомитись за цим посиланням (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP180472.html ), розповідає про те, що уряд погоджується з пропозицією Мінфіну запровадити експериментальний проект щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. Реалізовуватиметься проект до 31 грудня 2019 р.

Розробниками цього приладу є ДП «Укрелекон» та Компанія «ІКС-Техно». Розповсюдженням новітніх РРО займається «ІКС-Техно». Контакти та прайс можна скачати за посиланням http://www.ics-tech.kiev.ua/rightmeny_about1.php .

Тож чи варто вже переходити на новітнє РРО чи зачекати закінчення терміну реалізації пілотного проекту?

Варто порахувати затрати, оскільки це завжди важливо в організації бізнесу.

Звичайний портативний касовий апарат коштує від 4140грн.

На програмне забезпечення, техпідтримку самого апарату, розхідні матеріали, техпідтримку програмного забезпечення тощо доведеться викласти ще пару тисяч на рік.

Проте, вартість інноваційного РРО дізнатися не вдалось, бо за запитом  «інноваційне РРО ціна» – співробітник першої видачі Google – ТзОВ “Ваги АКСІС Україна” (https://vagi-axis.ua/uk/category/kasovi-aparaty/?gclid=CjwKCAjw8O7bBRB0EiwAfbrTh2tp26mIq_qI1lIrzhMqCz9TCCLw61AJFuOF1v8ITunQZrIVRbGjbRoCoqQQAvD_BwE )  Google відповів, що такого апарату не існує в принципі, і взагалі, на його думку, навряд чи існуватиме в найближчому майбутньому на українському ринку через велику кількість технічних труднощів в реалізації даного проекту.

 Тож відкладаємо наше дослідження інноваційного РРО на невизначений термін, але не раніше 31 грудня 2019 року – дати завершення пілотного проекту КМУ та Мінфіну.

Бажаю всім зменшення витрат на придбання та обслуговування обладнання для проведення РРО.

Дмитро Лисий

Бізнес-аналітик, StartUp developer

 

Схоже

ПриватБанк перезапустив унікальну для України систему фінансування бізнесу через надання українським компаніям і підприємцям «Гарантованих платежів». Цей інструмент дозволить бізнесу та підприємцям залучати ресурси під час поставки продукції з відстрочкою платежу лише під 4% річних. На думку керівника напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергія Клюєва, це чудовий стимул для зростання економіки, адже залучення таких […]

Тільки лінивий не чув про те, що в Китаї  купувати дешевше, ніж у нас. Тому багато людей купує побутову техніку, одяг, гаджети «з Китаю». Не секрет, що так роблять і підприємці. Проте потрібно сказати те, що Алі експрес – це не єдиний сайт, на якому можна купувати китайські товари. Серед найбільш популярних: DealeXtreme (https://www.dx.com/ ), […]

Mriya Farming PLC (Великобританія)і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) сьогодні оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку. Сума та умови угоди не розголошуються. Завершення угоди стане можливим після одержання дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ) і виконання інших типових для […]