Недитячі призи переможців дитячого фестивалю

На головній площі Хмельниччині 24 серпня було чимало заходів, приурочених 27-й річниці Незалежності України.  Відбувся тут і фінал фестивалю естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя».

Талановиті діти Хмельниччини тішили глядачів своїми вокальними здібностями, дарували усмішки й вітання.  І хоч фестиваль, приурочений пам’яті талановитого музиканта-подолянина відбувся на Хмельниччині вперше,  він зібрав чимало юних виконавців.  Долучилась до організації заходу й команда ГО «За конкретні справи».

«Ні для кого не секрет, що наш лідер – народний депутат України Олександр Герега, завжди з радістю підтримує талановиту молодь Хмельниччини. Наша команда «За конкретні справи» також щоразу намагається бути причетною до дійства, яке об’єднує молодь, примножує таланти та  тішить творчістю людей. Тому ми з радістю долучилися до Першого Хмельницького обласного фестивалю естрадної пісні імені Миколи Мозгового і забезпечили призовий фонд для фіналістів, переможців та володаря гран-прі. Хочеться відзначити високий рівень професійності дітей, які в кожен твір вкладали душу. А ще наголосити, що такі заходи потрібні, бо несуть у собі любов до рідної землі, до знаменитих українців, до нашої історії», – відзначає депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Діти не стримували емоцій від подарунків, раділи  й дякували за оплески.  Гран-прі та подарунковий сертифікат на суму 15000 гривень отримав Микола Левін, перше місце та подарунковий сертифікат на суму 7000 гривень дісталися Вероніці Решетиліній, другу премію й сертифікат на суму 5000 гривень виборов Арман Аракелян, Кароліна Грель стала володаркою третьої премії та сертифікату на суму 3000 гривень. Окрім цього п’ять  дипломантів отримали в подарунок сертифікати на 2000 гривень.

Юлія Кучер

Схоже

У неділю, 23 вересня, в обласному центрі влаштують день Індії. До Хмельницького завітає посол Індії в Україні Й. В. пан Манодж Кумар Бхарті, який презентує хмельничанам книгу «Індійська філософія крізь призму сучасної науки». Захід відбудеться у книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2) о 12.00. Також пан Манодж Кумар Бхарті зустрінеться з хмельницьким міським головою. А ще поринути в […]

Минулої п’ятниці Хмельницький обласний художній музей відчинив свої двері від самого рання. І не випадково – адже цього дня тут стартував новий проект «Ранок із музеєм». Першими учасниками нового розвивального заходу стали учні 5-Б класу гімназії №1. Знайомство дітей з мистецькими скарбами музейних залів відбувалось в інтерактивній та ігровій формі, а в затишному музейному дворику на ранніх […]

Понад 30 робіт увійшли до нової виставки відомої мисткині Надії Борецької. Окрім розпису на шовку, відвідувачі можуть переглянути вироби, валяні із вовни, а також живописні полотна сина художниці – Вадима Піщерського. Виставка отримала назву «Квіти і танці над Бугом». Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.