Жителям Хмельниччини відключатимуть газ за борги

Борг за вже спожитий газ на Хмельниччині набув критичного характеру. Сьогодні він складає понад 272 млн. З них – 165 млн. належать субсидіантам – отримувачам державної допомоги на послуги з газопостачання, яких у Хмельницькій області понад 65%. Тож наступний опалювальний період субсидіанти-боржники можуть зустріти без державної допомоги.

Із 272 млн. грн. мешканці обласного центру заборгували 66 млн. грн.,  майже 23 млн. грн  боргу належить Хмельницького району. Найбільші міста-боржники – Городок, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Красилів.

Як повідомляє ПАТ «Хмельницькгаз», вчасно сплачують кошти лише 28% клієнтів, решта – мають борги. Через це установа не може розрахуватися за попередні періоди, тоді як вже час закуповувати в держави блакитне паливо на наступний період. З оплаченого кубометра газу компанія отримує лише 71 коп. як тариф на розподіл. Борги населення недозволяють  ПАТ «Хмельницькгаз» повною мірою підготувати газорозподільну систему області до навантаження  в опалювальний період. Таким чином, боржники  створюють ризик проблем з газопостачанням для інших споживачів.

Тож після використання всіх законних важелів газопостачання вимушено припинене 1557 споживачам. Для його відновлення боржникам доведеться сплатити суму боргу та вартість послуг з відключення та  повторного відновлення газопостачання, що складає понад 2 тис.грн.

За необхідності споживачі можуть звернутися у ТОВ «Хмельницькгаз збут» для проведення реструктуризації боргу або в органи соцзахисту для оформлення пільги або субсидії.

 

Схоже

Вчергове Олексій Нарижнєв, офіцер запасу, учасник бойових дій в ДРА, разом з керівником волонтерського підрозділу громадської організації «Учасники АТО міста Старокостянтинова» Оксаною Бабенко вантажним бусом вирушили на Схід. Волонтери мають на меті відвідати підрозділи, що виконують бойові завдання на лінії розмежування неподалік Маріуполя та в Луганській області. Для потреб військовослужбовців волонтери доставлять бензопили, рубероїд, плівку, […]

Працівники закладу давно мріяли про ремонт малої глядацької зали для проведення тематичних вечорів, виховних та розважальних програм, зборів та різного роду засідань. У 2017 році вони взяли участь у Конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». А у 2018 році їхня мрія здійснилася. Грантові кошти, спільні зусилля працівників будинку культури та отримане співфінансування […]

Подія сталася  у райцентрі на Хмельниччині у святковий день, 14 лютого. Повідомлення про неприємну новину розмістили на сторінці Красилівської міської ради, додавши відповідне відео з камер спостереження. На них видно, як невідомий чоловік рано-вранці “гуляє” вулицями міста, і трощить при цьому все, що трапиться під руки та під ноги. Особливо ретельно вандал “попрацював” над деревом […]