Жителям Хмельниччини відключатимуть газ за борги

Борг за вже спожитий газ на Хмельниччині набув критичного характеру. Сьогодні він складає понад 272 млн. З них – 165 млн. належать субсидіантам – отримувачам державної допомоги на послуги з газопостачання, яких у Хмельницькій області понад 65%. Тож наступний опалювальний період субсидіанти-боржники можуть зустріти без державної допомоги.

Із 272 млн. грн. мешканці обласного центру заборгували 66 млн. грн.,  майже 23 млн. грн  боргу належить Хмельницького району. Найбільші міста-боржники – Городок, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Красилів.

Як повідомляє ПАТ «Хмельницькгаз», вчасно сплачують кошти лише 28% клієнтів, решта – мають борги. Через це установа не може розрахуватися за попередні періоди, тоді як вже час закуповувати в держави блакитне паливо на наступний період. З оплаченого кубометра газу компанія отримує лише 71 коп. як тариф на розподіл. Борги населення недозволяють  ПАТ «Хмельницькгаз» повною мірою підготувати газорозподільну систему області до навантаження  в опалювальний період. Таким чином, боржники  створюють ризик проблем з газопостачанням для інших споживачів.

Тож після використання всіх законних важелів газопостачання вимушено припинене 1557 споживачам. Для його відновлення боржникам доведеться сплатити суму боргу та вартість послуг з відключення та  повторного відновлення газопостачання, що складає понад 2 тис.грн.

За необхідності споживачі можуть звернутися у ТОВ «Хмельницькгаз збут» для проведення реструктуризації боргу або в органи соцзахисту для оформлення пільги або субсидії.

 

Схоже

Дев’ятий рік поспіль Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” проводить акцію “Листи до Святого Миколая”. Цьогоріч сім сотень діток, переважно вихованці інтернатів зробили свої замовлення під подушку. На них радо відгукнулися помічники чудотворця. Тож уже з наступного тижня подарунки дістануться адресатів. Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

До їхнього складу входять працівники патрульної поліції, Хмельницького відділу поліції та його територіальних підрозділів, військовослужбовці Нацгвардії та кінологи зі службовими собаками. У період новорічно-різдвяних свят у Хмельницькому заплановано безліч культурно-масових заходів. Щоб жителі та гості міста насолоджувались відпочинком і не турбувались про свою безпеку, керівництвом Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області було прийнято рішення про […]

До кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області на екскурсію завітали учні загальноосвітньої школи № 30. Діти мали можливість на власні очі побачити, як тренують собак, як чотирилапі працюють — розшукують злочинців та заборонені предмети, де вони живуть і що їдять. Працівники кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області влаштували для юних відвідувачів справжній майстер-клас: на тренувальному […]