Жителям Хмельниччини відключатимуть газ за борги | Поділля News
Жителям Хмельниччини відключатимуть газ за борги

Борг за вже спожитий газ на Хмельниччині набув критичного характеру. Сьогодні він складає понад 272 млн. З них – 165 млн. належать субсидіантам – отримувачам державної допомоги на послуги з газопостачання, яких у Хмельницькій області понад 65%. Тож наступний опалювальний період субсидіанти-боржники можуть зустріти без державної допомоги.

follow link Із 272 млн. грн. мешканці обласного центру заборгували 66 млн. грн.,  майже 23 млн. грн  боргу належить Хмельницького району. Найбільші міста-боржники – Городок, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Красилів.

Як повідомляє ПАТ «Хмельницькгаз», вчасно сплачують кошти лише 28% клієнтів, решта – мають борги. Через це установа не може розрахуватися за попередні періоди, тоді як вже час закуповувати в держави блакитне паливо на наступний період. З оплаченого кубометра газу компанія отримує лише 71 коп. як тариф на розподіл. Борги населення недозволяють  ПАТ «Хмельницькгаз» повною мірою підготувати газорозподільну систему області до навантаження  в опалювальний період. Таким чином, боржники  створюють ризик проблем з газопостачанням для інших споживачів.

source link Тож після використання всіх законних важелів газопостачання вимушено припинене 1557 споживачам. Для його відновлення боржникам доведеться сплатити суму боргу та вартість послуг з відключення та  повторного відновлення газопостачання, що складає понад 2 тис.грн.

За необхідності споживачі можуть звернутися у ТОВ «Хмельницькгаз збут» для проведення реструктуризації боргу або в органи соцзахисту для оформлення пільги або субсидії.

go  

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

see Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]