На Хмельниччині розпочався наступ на тіньову зайнятість | Поділля News
На Хмельниччині розпочався наступ на тіньову зайнятість

У Хмельницькій ОДА відбулося засідання секретаріату регіональної ради підприємців області, присвячене правовим засадам проведення перевірок з питань дотримання роботодавцями вимог трудового законодавства.

Учасниками заходу були представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Головного управління ДФС, Пенсійного фонду, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення міської ради, Хмельницького обласного центру зайнятості.

Початок спільних заходів контролю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення, був запланований на п’яте жовтня поточного року. Особлива увага приділятиметься роботодавцям найризикованіших сфер господарювання.

За словами заступника начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяни Процюк, найбільш ризиковими сферами діяльності щодо використання неоформленої зайнятості є будівництво, охоронна діяльність, сільське, лісове, рибне господарства, громадське харчування, сфера послуг, у тому числі з перевезень вантажів та пасажирів. Тіньова зайнятість у цих сферах особливо погіршує умови у бізнес-середовищі та призводить до соціального шахрайства.

go to link «Зрозуміло, що такий стан турбує владу, сумлінний бізнес і громадськість. Тому фіскальна служба у цьому напрямку вживає адекватних заходів», – підкреслила Тетяна Процюк.

 

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]