У нетішинському дитсадку і в його хворих вихованців виділено сальмонелу | Поділля News
У нетішинському дитсадку і в його хворих вихованців виділено сальмонелу ентерітідіс

hcg injections for weight loss Минулого тижня в яслах-садку комбінованого типу № 6 «Райдуга» в місті Нетішині був зареєстрований спалах кишкових інфекцій.

Клінічні прояви в першого хворого з’явились четвертого жовтня в 0 годин 43 хв. Протягом дня до інфекційного відділення спеціалізованої медико-санітарної частини Нетішина було госпіталізовано троє дітей та один  вихователь. П’ятого жовтня сюди потрапило ще сімнадцятеро дітей з різних груп «Райдуги».

source Основними клінічними проявами були підвищення температури до 38С-40С, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі.

click Як повідомив Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України, п’ятого жовтня в Нетішині відбулось лабораторне обстеження 68 осіб (21 хворого та 47 здорових, в т.ч. 29 вихованців та 18 працівників дошкільного закладу). Лабораторному дослідженню було піддано 84 проби харчових продуктів, змивів з об’єктів довкілля й питної води.

У приміщеннях дошкільного закладу була проведена заключна дезінфекція і встановлено медичне спостереження за контактними особами.

see url Станом на 12.00 год. 09.10.2018 року в Нетішині зареєстровано 55 хворих, в тому числі 44 дітей. До інфекційного відділення спеціалізованої медико-санітарної частини міста госпіталізовано 38 осіб, в тому числі 31 дитина. На амбулаторному лікуванні перебуває 17 хворих.  У 30-ти хворих, в тому числі 22 дітей, виділено сальмонелу ентерітідіс (Salmonella entiritidis).

За результатами бактеріологічних обстежень об’єктів довкілля у вогнищі у чотирьох зразках харчових продуктів виділена сальмонела ентерітідіс (капуста, морква, овочеве рагу, яблука). Сальмонела ентерітідіс також виділена у шістьох зразках змивів з предметів довкілля, в тому числі на дошці, ножі й столі харчоблоку та в групах – на дверній ручці, дверях до туалету, ручці водопровідного крану.

Епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів тривають.

Схоже

ground cinnamon weight loss У Хмельницькій міській лікарні почали облаштовувати приміщення для проведення гемодіалізу. Тут встановлюють нові апарати “штучної нирки”. Гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові (екстракорпоральна терапія). Це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Пацієнтам потрібно підключення до апарату раз на два дні. “Ми поставили на безоплатній основі 10 апаратів, […]

У Городку відкрили новий лікувальний корпус центральної районної лікарні. Його забезпечили сучасною технікою, яка, за словами місцевих, не завжди є в обласному центрі. Попри те, що споруда стоїть три десятиліття, стіни міцні та надійні, запевняє головний лікар Микола Дралюк: «Це надзвичайно теплий та просторий будинок, із сучасною вентиляцією, сантехнікою та оснащенням. Тепер я точно вам […]

Благодійний фонд з міста Апелдорн, що у Голландії, передав обласному центру гуманітарний вантаж. Цього разу меценати відвідали міську дитячу лікарню. Перемовини про співпрацю з міською радою тривали не один рік. Нині ж представники благодійного фонду, який існує вже 25 років, вивчає потреби медичних та соціальних закладів міста, йдеться у сюжеті МТРК Місто. «Найпершої необхідності вони […]