У Старокостянтинові втілили мрію споживачів газу

Наприкінці минулого тижня в  Старокостянтинові запрацював новий Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Хмельницькгаз». Це вже четвертий сучасний підрозділ Товариства, відкритий на теренах області. Завдяки запровадженню цього сервісу в Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Славуті,  вже понад 200 тисяч споживачів отримують увесь спектр потрібних та якісно нових послуг газових компаній за місцем проживання.

Просторі приміщення та зручні зали очікування центру, доступ до wi-fi, можливість скористатися послугами Особистого кабінету і сплатити через термінали створюють для клієнтів комфортні умови. А  черговий фахівець, інформаційні стенди й монітори забезпечують відвідувачів максимальним доступом до потрібної інформації.

«Десятки років ми прагнули удосконали клієнтський сервіс, привести його у відповідність до світових стандартів та вимог, – зазначає голова правління ПАТ «Хмельницькгаз» Михайло Юрченко. – Коштом компанії ми за короткий час здійснили давню мрію наших споживачів: відкрили вже чотири центри європейського зразка».

Для клієнтів у центрах запроваджено чимало нового. Це й допомога фахівців у користуванні терміналами, і автоматизована електронна черга, і достатня кількість менеджерів потрібного профілю, і навігаційні таблички зон обслуговування.

«У просторих приміщеннях центрів нам вдалося поєднати  увесь спектр послуг: від розрахунків за газ до процесу приєднання до газових мереж і  виготовлення проектної документації, – інформує начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Хмельницькгаз» Юлія Стрілець. – А завдяки досконалості проекту ми анулювали черги, які існували раніше».

Тож тепер сучасні технології обслуговування та доступність ЦОКів дозволяють споживачам зекономити час, спростити процедуру отримання послуг і бути в курсі усіх нововведень на газовому ринку країни.

 

Схоже

Проговорити і попередити – такою була мета круглого столу «Булінг боїться розголосу», який проводився у Хмельницькому в рамках проекту «Активність починається з тебе». Проект в місті тривав впродовж півроку.  Співорганізатором заходу виступила громадська організація «Молодь за краще майбутнє». Участь у засіданні взяли представники патрульної поліції краю, освітяни, психологи, студенти та старшокласники шкіл міста. Також серед […]

За результатами санкціонованих обшуків, проведених слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області у приміщеннях магазинів, що займаються реалізацією продукції іноземного походження на території обласного центру, виявлено та вилучено алкогольні напої без марок акцизного податку встановленого зразка. Загалом у шести таких магазинах виявлено 1100 немаркованих пляшок алкогольної продукції іноземного походження різної […]

Патрульні поліцейські разом з громадською організацією «ХАЛК» та учнями ЗОШ №18 провели профілактичну акцію «Діти попереджають», під час якої школярі самі проводили виховні бесіди з дорослими пішоходами-порушниками. Протягом трьох років патрульні поліцейські Хмельницького співпрацюють із 18-ю школою і навчають її учнів правилам поведінки на дорозі. Але що бачать діти, коли виходять на вулицю? Дорослі показують […]