Новини
Суспільство

Жителі Хмельниччини можуть придбати автобусний квиток за півтори хвилини

ПриватБанк запустив послугу купівлі квитків на автобуси в мобільному банку Приват24 для Android. Новий сервіс миттєвої покупки автобусних квитків доступний цілодобово на більш як 20 000 напрямків Україною та за кордон – в Італію, Францію, Польщу, Латвію, Чехію тощо.

За словами керівника роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексія Шабана, в  мобільному Приват24 можна купити квиток практично на будь-який автобусний маршрут в Україні. «Процес забирає півтори хвилини замість півгодинного стояння в черзі на вокзалі», – каже співробітник банку.

Автобусні каси в мобільному Приват24 працюють в розділі «Транспорт». Сервіс дає можливість легко вибрати найбільш зручний маршрут, час поїздки та перевізника – вся потрібна інформація доступна на екрані. Оплатити квитки можна карткою будь-якого банку.

Також автобусні квитки можна купити у веб-версії Приват24, в будь-якому терміналі самообслуговування, відділенні ПриватБанку, на сайті bilet.pb.ua і навіть телефоном – для цього ПриватБанк створив спеціальний сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700.

Окрім автобусних квитків, ПриватБанк продає білети на поїзд і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

 

Автор: Тетяна Правдива