Комуналка, житло та екологія – про що питали хмельничани у влади | Поділля News
Комуналка, житло та екологія – про що питали хмельничани у влади

Вчора, 10 жовтня, під час прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає” з мешканцями Хмельницького спілкувався заступник міського голови Володимир Гончарук. Активністю цього разу додзвонювачі не відзначилися – впродовж години прозвучало лише на три звернення, одне з яких було колективним.

enter Першою зателефонувала хмельничанка, яка цікавилася виділенням коштів з казни міста у 2018 році на житло для учасників антитерористичної операції. Володимир Гончарук роз’яснив, що розподіленням коштів, призначених на ці цілі, займається відповідна комісія і пообіцяв заявниці надіслати письмову відповідь на її адресу.

see url Хмельничанка-пенсіонерка з будинку №3 А на вулиці Свободи від імені мешканців 60-квартирного будинку просила перевірити правильність нарахування оплати за комунальні послуги. З 10 червня цього року їхній будинок обслуговує «Домком», проте впродовж перших двох місяців, за словами жінки, послуги від цієї організації вони не отримували. А ще скаржилась на дії деяких інтернет-провайдерів та просила сховати кабелі, проведені у під’їздах будинку, у спеціальний короб.
Заступник міського голови одразу ж зателефонував до начальника управління житлово-комунального господарства, який пообіцяв розібратися в озвучених проблемних питаннях.

januvia and weight loss Ще один додзвонювач цікавився станом екології у нашому місті, міським полігоном твердих побутових відходів.

На кожне звернення заведено реєстраційно-контрольну картку, реагування на звернення взято на контроль.

follow Джерело

Схоже

У Кам’янці-Подільському на місці майбутнього Меморіалу присязі на вірність Україні заклали камінь, присвячений 100-річчю УНР. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “Перший крок зроблено – щойно в рамках відкриття туристичного сезону відкрили перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні, присвячений 100-річчю УНР. Закарбували знаменну сторінку в історії Кам’янця – коли він був столицею УНР. Тепер […]

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]