Комуналка, житло та екологія – про що питали хмельничани у влади

Вчора, 10 жовтня, під час прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає” з мешканцями Хмельницького спілкувався заступник міського голови Володимир Гончарук. Активністю цього разу додзвонювачі не відзначилися – впродовж години прозвучало лише на три звернення, одне з яких було колективним.

Першою зателефонувала хмельничанка, яка цікавилася виділенням коштів з казни міста у 2018 році на житло для учасників антитерористичної операції. Володимир Гончарук роз’яснив, що розподіленням коштів, призначених на ці цілі, займається відповідна комісія і пообіцяв заявниці надіслати письмову відповідь на її адресу.

Хмельничанка-пенсіонерка з будинку №3 А на вулиці Свободи від імені мешканців 60-квартирного будинку просила перевірити правильність нарахування оплати за комунальні послуги. З 10 червня цього року їхній будинок обслуговує «Домком», проте впродовж перших двох місяців, за словами жінки, послуги від цієї організації вони не отримували. А ще скаржилась на дії деяких інтернет-провайдерів та просила сховати кабелі, проведені у під’їздах будинку, у спеціальний короб.
Заступник міського голови одразу ж зателефонував до начальника управління житлово-комунального господарства, який пообіцяв розібратися в озвучених проблемних питаннях.

Ще один додзвонювач цікавився станом екології у нашому місті, міським полігоном твердих побутових відходів.

На кожне звернення заведено реєстраційно-контрольну картку, реагування на звернення взято на контроль.

Джерело

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]