Співробітники ДФС Хмельниччини перевірили торговців алкоголем і тютюном | Поділля News
Співробітники ДФС Хмельниччини перевірили торговців алкоголем і тютюном

watch source link Працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Хмельницькій області здійснил и ряд контрольно-перевірочних заходів щодо виявлення порушень у сфері торгівлі алкогольними та тютюновими виробами на території населених пунктів краю.

get link Внаслідок цього було виявлено 393 порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Загальна сума штрафних санкцій – понад 4,5 мільйона гривень.

go site Зокрема, було виявлено 50 випадків продажу алкогольних напоїв чи тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку, через що до порушників застосували штрафні санкції на 340 тисяч гривень позбавили 39 ліцензій на торгівлю.

Також було виявлено  237 випадків торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні – на суму 2,37 мільйона гривень, 13 випадків торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими, ніж встановлені виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів – на суму 190 тисяч гривень, 15 випадків виробництва, зберігання, транспортування, чи реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку – на суму 255 тисяч гривень, три випадки виробництва, зберігання, транспортування, реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку – на суму 68 тисяч гривень, три випадки торгівлі алкоголем через незареєстрований касовий апарат – на суму 100 тисяч гривень, три випадки зберігання алкогольних напоїв у незареєстрованих місцях (65 тисяч гривень) тощо.

see url Зазначена робота ведеться у співпраці з головами об’єднаних територіальних громад та керівниками райдержадміністрацій.

Сьогодні підприємці області користуються 2687-ма ліцензіями на реалізацію алкоголю та тютюну, реалізовуючи їтовари через 4089 ліцензованих закладів торгівлі.

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]