Новини
Події

Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збір картоплі

Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збирати врожай картоплі із загальної площі 634 га. Середня врожайність культури по Компанії склала 377 ц/га, що є більшою від планових показників. У цьому сезоні «МРІЯ» вирощувала продовольчі та крохмальні сорти Романо, Вінета, Опал, Каррера, Сіфра, Євростарч, Сюзанна.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що картопляний напрямок є стратегічним для «МРІЇ». З цієї причини «МРІЯ» цілеспрямовано збільшує площі під цією культурою: з 92 га в 2017 році до 634 га в 2018. Наступного року ми плануємо відвести під цю культуру вже 2038 га, – говорить операційний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Андрій Григоров. – Також для реалізації довгострокової стратегії по картопляному напрямку у 2017 році ми оновили насіннєвий матеріал на 100%, закупивши насіння еліти у Німеччині і Нідерландах».

Частина врожаю картоплі цього року буде реалізована зовнішнім покупцям, а частина –  використана як насіннєвий матеріал.

Агрохолдинг «МРІЯ» є одним із провідних виробників і селекціонерів картоплі в Україні. Для зберігання врожаю Агрохолдинг використовує власні сучасні картоплесховища загальним обсягом близько 52 тис. тонн, обладнані сортувальними лініями та системою контролю вологості й температури. В активах Компанії також є крохмальний завод у Тернопільській області потужністю переробки до 600 тонн картоплі на добу.

 

Автор: Тетяна Правдива