Сергій Лабазюк: Для запуску реального, діючого ринку землі в Україні потрібно створити прозорий законодавчий механізм | Поділля News
Сергій Лабазюк: Для запуску реального, діючого ринку землі в Україні потрібно створити прозорий законодавчий механізм

Таку думку висловив народний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк під час ефіру на одному з загальнонаціональних телеканалів.

За словами політика, робота над ринком землі перебуває в активній фазі. Нардеп нагадав про відповідну робочу групу, яка напрацьовує законодавчі зміни.

« Маємо ситуацію, що у деякій мірі порушено права людини :  вона не може скористатися правом розпоряджатися своєю власністю, тобто , землею. Але ті, хто вимагають, щоб прискорили процес і відкрили ринок землі – це або заокеанські, або українські гаманці, які хочуть за безцінь скупити землю. У період, коли не проведено інвентаризацію, немає механізму, не існує закону про ринок землі – цього робити не можна», – пояснив він в ефірі.

При цьому Сергій Лабазюк зазначив, що на законодавчому рівні потрібно розробити механізм, який буде відповідати реальній ситуації.

Політик також вважає популістами тих, хто говорить, що ринок землі треба запустити вже завтра, мовляв, це права людей. А також тих, хто говорить, що землю ніколи не можна продавати.

click here «Почуйте: у  жодному разі не можна говорити, що варто продовжити мораторій на 10 років. Це неправ ильно  і не справедливо. Ми маємо дати право людям скористатися можливістю. Але давайте спочатку приведемо законодавство в належний стан , а не будемо робити анархію в цьому питанні», – підсумував він.

Схоже

Антимонопольний комітет України перевіряє Шепетівську міську раду. Скаргу направило ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» з приводу надання міськрадою за заявами шепетівчан дозволів на відключення квартир від мереж централізованого теплопостачання. Про це йдеться на сайті міста Шепетівки. Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи і звернувся до Шепетівської міської ради, щоб отримати пакет документів, на підставі яких міська рада надає […]

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, через митні пости області ввезено імпортних товарів на 6 мільярдів 847 мільйонів гривень. Це на 18 відсотків, або на 1 мільярд гривень більше проти минулорічного результату. Такі дані наводить прес-служба фіскальної служби області. До топ-п’ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу, – Польща, Німеччина, Бельгія, Австрія, Італія. Найчастіше в Україну […]

За даними Хмельницької митниці ДФС, загальний товарообіг подільського бізнесу з міжнародними партнерами у вартісному вимірі на початок червня склав 10 мільярдів 557 мільйонів гривень, що порівняно з аналогічним періодом минулого року більше на 9 відсотків, або на 1 мільярд гривень. При цьому вартість експортованих товарів склала 3 мільярди 610 мільйонів гривень, імпортованих – 6 мільярдів […]