Новини
Новини бізнесу

У Славуті відкрили торговельний центр зі спорткомплексом для дітей та дорослих

Компанія «Епіцентр» відкрила 50-й торговельний центр в Україні у незвичному рітейл-форматі. В Славуті на Хмельниччині запрацював перший у мережі «Епіцентр» торговельний центр із великим сучасним спортивним комплексом для мешканців міста.  

Офіційне відкриття торговельного центру відбулося 17 листопада 2018 року. Перші 300 покупців стали власниками телевізорів, мікрохвильовок, мультиварок та інших цінних призів.

Відвідувачам новий ТЦ запропонував спеціальні цінові пропозиції, нові акції, презентації, майстер-класи, розважальні програми для дітей та дорослих. А ще відбувся святковий розіграш подарункових сертифікатів на суму понад 100 тисяч гривень.

У компанії сподіваються, що адреса нового ТЦ «Епіцентр» у Славуті (вулиця Ярослава Мудрого, 66) відтепер буде асоціюватися у містян не лише з великим вибором товарів для будівництва, ремонту та облаштування оселі, а й із місцем для занять улюбленим видом спорту. Відвідувати спортивний комплекс зможуть усі жителі Славути, придбавши абонемент, а для дітей працюватимуть безкоштовні секції.

Як повідомили у прес-службі мережі, «Епіцентр К» є соціально відповідальною компанією, яка приділяє багато уваги розвитку та підтримці спорту. Зробити заняття спортом доступнішим для людей – одне із завдань компанії.

Саме тому в рамках виконання соціальних зобов’язань перед громадою Славути при будівництві нового торговельного центру було вирішено побудувати сучасний спорткомплекс, аналогів якому у місті не має.

Загальна площа нового спорткомплексу становить понад 580 м2 та зонована під різні види спорту. Є ігровий зал, де можна грати у баскетбол, волейбол, міні-футбол або великий теніс, зона з помостами для важкої атлетики, столи для настільного тенісу, зони для заняття боксом та тренажери. Відвідувати спортивний комплекс матимуть можливість діти та дорослі.

Для відвідувачів ТЦ «Епіцентр» та спорткомплексу є 80  паркувальних місць, 10% з яких – для людей з обмеженими можливостями, та велопарковка.

Подбала компанія і про благоустрій території, прилеглої до нового ТЦ.  Проведена реконструкція дороги на вулиці Ізяславській, прокладені нові тротуарні доріжки та зроблено озеленення.

Всього у новому ТЦ «Епіцентр» створено 61 нове робоче місце.

 

Довідка: «Епіцентр» продовжує реалізовувати програму із відкриття ТЦ малого формату –  площею від 2 до 6 тис. м2, розташованих в районних центрах та містах обласного підпорядкування. Одноповерхова будівля ТЦ «Епіцентр» у Славуті має 4 350 м2  та складається із 13 торгових відділів, а також відділів ФРД, відділу on-line торгівлі та кафе. У ТЦ будуть запропоновані товари на будь-який смак: інструменти, автотовари, електро- та побутова техніка, меблі, фарби, вироби з дерева, посуд, текстиль, канцтовари, сантехніка, покриття для підлоги та плитка тощо. Серед найбільших відділів – будівельний відділ (903 м2), «Сад  та город» (708 м2).

Автор: Тетяна Новак