Новини
Події

Перший блок ХАЕС ремонтуватимуть дев’ять місяців

Проектний термін експлуатації першого енергоблока ХАЕС завершується 13 грудня 2018 року. Ремонтні та модернізаційні роботи там  планується виконати за 257 діб.

Хмельницька АЕС отримала позитивний висновок державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки щодо експлуатації енергоблока у зупиненому стані на період виконання необхідних організаційно-технічних заходів для обґрунтування можливості його довгострокової експлуатації.

Під час планово-попереджувального ремонту 2018-2019 років заплановано здійснити: капітальний ремонт генератора, середній ремонт реактора та парогенератора, повне вивантаження активної зони, ремонт всіх трьох каналів систем безпеки.

Також заплановано виконати роботи з продовження строку експлуатації корпусу реактора, транспортно-технологічного обладнання, реалізації заходів з підвищення кваліфікації обладнання та сейсмостійкості трубопроводів.

Окрім того, згідно з Комплексною програмою підвищення безпеки енергоблоків, планується заміна застарілого обладнання на сучасне.  яке відповідає усім вимогам безпечної експлуатації атомного енергоблока.

Автор: Світлана Русіна

Текст який можна змінити