У Кам’янці-Подільському дадуть мільйон з громадського бюджету на три проекти

У Кам’янці-Подільському завершили голосування за кращі проекти, які реалізують у 2019 році за кошти Громадського бюджету. На це передбачено не менше одного мільйона гривень.

Участь в конкурсі взяли шість проектів від місцевих активістів. До голосування долучилися майже чотири тисячі кам’янчан. Найбільше голосів отримали такі проекти:

  1. “Європейське містечко” (поряд із ЗОШ №11) – 1580 голосів.
  2. “Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання” (в парку Героїв Євромайдану) для скейтерів і любителів спортивних велосипедів – 1482 голоси.
  3. “Придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу та благоустрій прилеглої території в дворі житлового будинку по вул. Гагаріна, 13” – 347 голосів.

На засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету міський голова Михайло Сімашкевич зазначив: бере під особистий контроль реалізацію проекту, який посів друге місце. Оскільки ідея – дороговартісна, а її втілення має бути сучасним, надійним та безпечним.

Цьогоріч в рамках Громадського бюджету втілили у життя чотири проекти: капітальні ремонти огорожі на площі Польський ринок, 6  та з боку  вул. Довгої; будівництво спортивного майданчика в ДЮСШ №2, облаштування дворика на вул. Драй Хмари, 17; капітальний ремонт фасаду із заміною віконних блоків у ЗОШ №12.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Взимку притулок для хмельницьких безхатченків (центр соціальної підтримки та адаптації) повністю заселений. Тут 30 постійних ліжок та ще 8 додаткових, які доставляють у холодні місяці року. А у разі потреби у притулку додають ще й лежаки. Йдеться у сюжеті “Поділля-центр” . Кожному мешканцю центру надають постільну білизну та можливість помитися у душі. Раз на тиждень […]

Нова соціальна послуга “Патронатна сім’я” у Хмельницькому – це альтернатива дитячому будинку. Проект орієнтований на проблемні родини. Його мета – створити максимально комфортні умови для кожної дитини. Навіть там, де стосунки у родині не склалися, або ж батьки потрапили у складні життєві обставини. Якщо ситуація того потребує, дітей вилучатимуть з родити та відправлятимуть на тимчасове  […]

Публічна дискусія “Добудова Хмельницької АЕС: за чи проти” відбудеться у Хмельницькому 13 грудня. Саме у цей день завершується проектний термін експлуатації першого енергоблоку атомної електростанції. Організатори заходу – «Хмельницький енергетичний кластер» та ГО «Екодія». У планах атомної станції продовження строку експлуатації енергоблоку №1 та добудова енергоблоків №3 та №4. Обговорити планують економічні, технічні, екологічні та інші […]