У Кам'янці-Подільському дадуть мільйон з громадського бюджету на три проекти | Поділля News
У Кам’янці-Подільському дадуть мільйон з громадського бюджету на три проекти

source У Кам’янці-Подільському завершили голосування за кращі проекти, які реалізують у 2019 році за кошти Громадського бюджету. На це передбачено не менше одного мільйона гривень.

Участь в конкурсі взяли шість проектів від місцевих активістів. До голосування долучилися майже чотири тисячі кам’янчан. Найбільше голосів отримали такі проекти:

  1. “Європейське містечко” (поряд із ЗОШ №11) – 1580 голосів.
  2. “Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання” (в парку Героїв Євромайдану) для скейтерів і любителів спортивних велосипедів – 1482 голоси.
  3. “Придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу та благоустрій прилеглої території в дворі житлового будинку по вул. Гагаріна, 13” – 347 голосів.

На засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету міський голова Михайло Сімашкевич зазначив: бере під особистий контроль реалізацію проекту, який посів друге місце. Оскільки ідея – дороговартісна, а її втілення має бути сучасним, надійним та безпечним.

Цьогоріч в рамках Громадського бюджету втілили у життя чотири проекти: капітальні ремонти огорожі на площі Польський ринок, 6  та з боку  вул. Довгої; будівництво спортивного майданчика в ДЮСШ №2, облаштування дворика на вул. Драй Хмари, 17; капітальний ремонт фасаду із заміною віконних блоків у ЗОШ №12.

 

waist control weight loss

follow site Читайте нас у  Телеграм can metformin cause weight loss  та у нашій групі  go to site Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Кам’янці-Подільському на місці майбутнього Меморіалу присязі на вірність Україні заклали камінь, присвячений 100-річчю УНР. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “Перший крок зроблено – щойно в рамках відкриття туристичного сезону відкрили перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні, присвячений 100-річчю УНР. Закарбували знаменну сторінку в історії Кам’янця – коли він був столицею УНР. Тепер […]

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]