У Хмельницькому обговорили перспективи тимчасових споруд та літніх майданчиків | Поділля News
У Хмельницькому обговорили перспективи тимчасових споруд та літніх майданчиків

На чергову сесію міської ради буде винесено кілька проектів рішень, які стосуватимуться змін щодо розміщення у Хмельницькому тимчасових споруд та відкритих майданчиків біля кафе і ресторанів. Попередньо ці проекти обговорили з підприємцями міста, яких зміни торкнуться у першу чергу. Зокрема, зміниться порядок демонтажу тимчасових споруд, порядок прийняття рішень та оплати. Ще один пункт, який зазнає змін, стосується відкритих літніх майданчиків. Наприклад, прописані вимоги щодо їхнього розміщення.

«Якщо майданчик розташовується в межах чужого фасаду, потрібне письмове погодження, – зазначає начальник управління торгівлі Хмельницької міської ради Руслана Сідлецька. – Якщо на пішохідних доріжках, то прохідна частина має бути не менше півтора метра».

follow link Детально розписали й те, де заборонено встановлювати майданчики, а також як вони мають виглядати зовні.

watch З новацій – тепер за перші десять днів потрібно буде сплатити половину суми, прописаної в договорі, а решту виплачувати рівними частинами щомісяця до кінця сезону.

«Ми прописали це тому, що за два роки роботи по літніх майданчиках у нас  склалася така ситуація… В минулому році багато з тих, хто тримає літні майданчики, платили перед початком нового сезону», – пояснює Руслана Сідлецька.

Деякі зауваження підприємці внесли уже під час обговорення. Якщо хтось хоче ознайомитися з пропонованими проектами регуляторних актів, може це зробити на сайті міської ради у розділі «Для бізнесу» та підрозділі «Регуляторна політика».

13 грудня документи розглянуть на міськвиконкомі, а затим затвердять на сесії.

Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

follow Читайте нас у  source site Телеграм go site  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]

На фасаді ліцею №15 імені О. Співачука відкрили меморіальну дошку Івану Мельнику. Юнак отримав смертельне поранення під час бойового чергування на взводному опорному пункті 25 квітня 2017 року у місті Новгородське, що на Донеччині, повідомляє прес-служба міськради. Рідні, бойові побратими та небайдужі хмельничани прийшли до приміщення ліцею №15 віддати данину пам’яті герою. Хвилиною мовчання присутні […]