Кам'янчани ще два тижні вирішуватимуть, як перейменувати вулицю Ватутіна | Поділля News
Кам’янчани ще два тижні вирішуватимуть, як перейменувати вулицю Ватутіна

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині триває голосування щодо перейменування вулиці Ватутіна. Публічне обговорення з громадянами стартувало 28 листопада. Вулиця Ватутіна підпадає під Закон України «Про декомунізацію». Кам’янчанам пропонують чотири варіанти для перейменування:

 

  • Петро Болбочан – український військовий діяч, полковник Армії УНР. Один із будівничих збройних сил УНР.
  • Василь Сліпак – відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України у зоні АТО. Позивний «Міф». Загинув 29 червня 2016р., с. Луганське, Бахмутського р-ну Донецької обл.
  • Леонід Каденюк – льотчик-випробувач 1-го класу, космонавт, генерал-майор авіації, перший і єдиний астронавт незалежної України, народний депутат України 4-го скликання, Герой України.
  • Іван Парік – житель м. Камянець-Подільський, учасник підпільного руху ОУН УПА на території Камянця-Подільського.

Вже проголосувало близько 200 кам’янчан. Більшість з них віддали голоси за Василя Сліпака. Голосування триватиме ще два тижні. Після чого слово буде за міською радою.

Нагадаємо, в іншому місті Хмельниччини – Шепетівці – вулицю Ватутіна перейменували ще у лютому 2015 року. Тепер вона називається на честь одного з ідеологів українського націоналістичного руху XX століття Степана Бандери. У Хмельницькому ж вулицю і провулок Ватутіна  перейменували у 2016 р. на вулицю і провулок Юхима Сіцінського – історика, археолога і громадського діяча Поділля.
 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з молоддю та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет. «Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони […]

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]