Кам'янчани ще два тижні вирішуватимуть, як перейменувати вулицю Ватутіна | Поділля News
Кам’янчани ще два тижні вирішуватимуть, як перейменувати вулицю Ватутіна

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині триває голосування щодо перейменування вулиці Ватутіна. Публічне обговорення з громадянами стартувало 28 листопада. Вулиця Ватутіна підпадає під Закон України «Про декомунізацію». Кам’янчанам пропонують чотири варіанти для перейменування:

 

  • Петр go to link о source site  Болбочан – український військовий діяч, полковник Армії УНР. Один із будівничих збройних сил УНР.
  • Васил go here ь  Сліпак – відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України у зоні АТО. Позивний «Міф». Загинув 29 червня 2016р., с. Луганське, Бахмутського р-ну Донецької обл.
  • Леонід Каденюк – льотчик-випробувач 1-го класу, космонавт, генерал-майор авіації, перший і єдиний астронавт незалежної України, народний депутат України 4-го скликання, Герой України.
  • go Іван Парік  – житель м. Кам янець-Подільський, учасник підпільного руху ОУН УПА на території Камянця-Подільського.

Вже проголосувало близько 200 кам’янчан. Більшість з них віддали голоси за Василя Сліпака. Голосування триватиме ще два тижні. Після чого слово буде за міською радою.

Нагадаємо, в іншому місті Хмельниччини – Шепетівці – вулицю Ватутіна перейменували ще у лютому 2015 року. Тепер вона називається на честь одного з ідеологів українського націоналістичного руху XX століття Степана Бандери. У Хмельницькому ж вулицю і провулок Ватутіна  перейменували у 2016 р. на вулицю і провулок Юхима Сіцінського – історика, археолога і громадського діяча Поділля.
 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]