Кам’янчани ще два тижні вирішуватимуть, як перейменувати вулицю Ватутіна

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині триває голосування щодо перейменування вулиці Ватутіна. Публічне обговорення з громадянами стартувало 28 листопада. Вулиця Ватутіна підпадає під Закон України «Про декомунізацію». Кам’янчанам пропонують чотири варіанти для перейменування:

 

  • Петро Болбочан – український військовий діяч, полковник Армії УНР. Один із будівничих збройних сил УНР.
  • Василь Сліпак – відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України у зоні АТО. Позивний «Міф». Загинув 29 червня 2016р., с. Луганське, Бахмутського р-ну Донецької обл.
  • Леонід Каденюк – льотчик-випробувач 1-го класу, космонавт, генерал-майор авіації, перший і єдиний астронавт незалежної України, народний депутат України 4-го скликання, Герой України.
  • Іван Парік – житель м. Камянець-Подільський, учасник підпільного руху ОУН УПА на території Камянця-Подільського.

Вже проголосувало близько 200 кам’янчан. Більшість з них віддали голоси за Василя Сліпака. Голосування триватиме ще два тижні. Після чого слово буде за міською радою.

Нагадаємо, в іншому місті Хмельниччини – Шепетівці – вулицю Ватутіна перейменували ще у лютому 2015 року. Тепер вона називається на честь одного з ідеологів українського націоналістичного руху XX століття Степана Бандери. У Хмельницькому ж вулицю і провулок Ватутіна  перейменували у 2016 р. на вулицю і провулок Юхима Сіцінського – історика, археолога і громадського діяча Поділля.
 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири роки бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи беруть участь у Всеукраїнській акції “Бібліотека українського воїна”.  За цей час вдалося зібрати та передати військовим частинам 406 примірників книг. Загалом знайшлося понад 120 небайдужих, які передавали книги. Про це повідомили у міській раді. Хмельничан закликають долучатися до акції. Перевага надається винятково україномовним книгам (це можуть бути і переклади […]

На Хмельниччині 17 691 військовий отримав дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 28 358,95 гектарів. З початку ініціативи забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками із заявами до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області звернулось 25 426 військовослужбовців. “Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м.Хмельницький – 3438, Старокостянтинівському – 2750 та […]

На Хмельниччині через святкування сторіччя Акта Злуки, вводять обмеження для автотранспорту по трасі державного значення Р24, яка проходить через село Гуків Чемеровецького району. Про це повідомляють у поліції області. Зазначається, що на межі Тернопільщини та Хмельниччини (в районі сіл Гуків Чемеровецького району та Скала Подільська Борщівського району) відбуватимуться урочисті заходи, у зв’язку з якими 22 […]