Хмельничанам розказали, де раки зимують | Поділля News
Хмельничанам розказали, де раки зимують

З 15 грудня вилов річкових раків у Хмельницькому заборонений. 

Аби зберегти популяцію прісноводних, рибоохоронний патруль посилено патрулюватиме річки та озера.

«Це пов’язано з особливостями репродуктивного циклу раків, – пояснює начальник природоохоронного патруля Андрій Полудняк. – В холодній воді вони починають паруватися, розмножуватися, відкладати ікру».

І додає:  за вилов раків під час заборони можуть оштрафувати на суму до 680 гривень плюс збиток –25,50 гривні за кожну виловлену особину.

Якщо ж сума збитків перевищить три тисячі гривень, рибалкам загрожує кримінальна відповідальність: штраф до 7 000 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Заборона на вилов раків по всій області триватиме до 30 червня наступного року.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

23 березня о 10:00 працівники Управління Держрибагентства у Хмельницькій області здійснюватимуть прибирання берегу р.Руска, у Кам’янець-Подільському районі. Акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів. Місце зустрічі: с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський район, на правому березі річки Руска, навпроти дитячого табору “Шанс”.

Навесні у місті відбудеться кілька акцій з висадки дерев. Наймасовішу організують за місяць, до Дня довкілля. За словами міського голови Олександра Симчишина, дерева саджатимуть у тих місцях, де раніше зрізали старі та аварійні і де нині залишилися пеньки. Це будуть клени, липи. А також катальпа та акація. За останніх 2 роки у Хмельницькому висадили понад […]

23 березня о 10:00 працівники Держрибагентства та його територіальних управлінь розпочнуть прибирання берегів водойм у всіх регіонах України. Така акція приурочена до Всесвітнього дня води. Від чистоти та якості води залежить чисельність і популяція водних біоресурсів, а також наше здоров’я. Громадськість Хмельниччини, представників ЗМІ та усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття, закликають […]