Новини
Кримінал

На Хмельниччині за спробу дати хабар поліцейському затримали бізнесмена

У Славуті на Хмельниччині поліція затримала підприємця під час спроби дати поліцейському хабар. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області

ОперативникиУправління захисту економіки в Хмельницькій області проводили процесуальні заходи в межах кримінального провадження, відкритого за фактом привласнення бюджетних коштів під час капітального ремонту доріг. Під час заходів було встановлено факт невідповідності у підприємця кваліфікаційного сертифікату інженера з технічного нагляду вимогам чинного законодавства. Тобто дана особа не мала права здійснювати технічній нагляд за проведенням капітального ремонту автодоріг. Всі роботи по технагляду виконувалися за бюджетні кошти.

Відповідно до сертифікату інженер мав право здійснювати технічний нагляд тільки за будівництвом споруд та будівель.
Саме за неповідомлення про виявлений факт Атестаційну архітектурно-будівельну комісію, яка може позбавити його сертифікату – підприємець запропонував начальникові відділу Управління захисту економіки в Хмельницькій області 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Крім того, правопорушник намагався домовитися з керівником відділу про не ініціювання подальших перевірок на інших об’єктах капітального ремонту, де він як інженер здійснював технічний нагляд.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Наразі вирішується питання про затримання фігуранта у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Автор: Світлана Русіна

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS