Сергій Лабазюк: «Намагання запустити ринок землі без необхідного законодавства – це «політична спекуляція»

Верховна Рада ухвалила законопроект №9355-5 про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року. “За” проголосував 231 депутат. Цей законопроект підтримав профільний парламентський комітет.

Як зазначив один із авторів документу, представник аграрного комітету ВР Сергій Лабазюк, всі намагання запустити ринок землі без необхідного законодавства –  це «політична спекуляція», оскільки земельний ринок обов’язково потребує чітких законодавчо прописаних норм і правил.
Наразі аграрний комітет працює над підготовкою відповідної законодавчої бази.  Вже прийнято проект про консолідацію земель, напрацьована концепція розвитку аграрного сектору, яка також включає розроблення проекту про обіг землі.

За словами політика, робоча група з напрацювання земельного законодавства «планує вийти на фінальну версію законопроекту до кінця березня2019 року і одразу надіслати його усім аграрним асоціаціям, експертам та органам місцевого самоврядування для його широкого громадського обговорення, висловлення пропозицій та зауважень з боку громадськості».

«Переконаний, що треба на місцях обговорювати такі важливі рішення, аби в результаті  ринок землі працював саме в інтересах громад і людей», – додав Сергій Лабазюк.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині спостерігачі ОПОРИ виявили білборди кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка без вихідних даних, визначених у виборчому законодавстві. У містах Шепетівці та Славуті, які належать до 190 виборчого округу, спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди з рекламою Анатолія Гриценка, які не містять жодних вихідних даних. Такі ж білборди ОПОРА виявила і в обласному центрі. За словами […]

Ефір Юлії Тимошенко, який було показано на ICTV 14 січня, був вартим уваги. По-перше, через те, що найбільш рейтингового кандидата в президенти не так часто побачиш на телебаченні. Її появу можна пов’язати більше з необхідністю каналів показувати «баланс думок», ніж із домовленостями. По-друге, на відміну від інших кандидатів, Юлія Тимошенко говорила не слоганами. Її тези […]

Рейтинг найпродуктивніших законодавців 9 сесії нинішнього скликання Верховної Ради склало “Слово і Діло”. Визначили 10 найактивніших народних депутатів парламенту, які сумарно підготували 159 законопроектів за останні півроку. Перше місце зайняв позафракційний народний депутат Тарас Батенко. Він виступив автором або причетним до підготовки 19 проектів законів. 16 законопроектів на рахунку ще 5 депутатів: представників БПП Михайла […]