Аварійний будинок-привид у Кам'янці-Подільському: чи є майбутнє? | Поділля News
Аварійний будинок-привид у Кам’янці-Подільському: чи є майбутнє?

У Кам’янці-Подільському досі визначаються з долею будинку-привиду на території селища цемзаводу. У цій багатоповерхівці за адресою вул. Нігинське шоссе,1а вже майже 10 років ніхто не живе. Збудували її у болотистій місцевості. Утім майже одразу після здання будинку в експлуатацію у квартирах першого поверху почали з‘являтися тріщини. Деякі з них досягали 25 см у глибину – йдеться у спільноті Kamianets Кам’янець Каменец на Фейсбук.

Експертна комісія вирішила спочатку скріпити будинок залізними конструкціями. Це були перші спроби не дати тріщинам поширитись по всьому будинку. Згодом в підвальному приміщенні все ж просідав фундамент, що в подальшому призвело до деформації будинку – він може скластися, як картковий будиночок – повідомляють у Kamianets Кам’янець Каменец.

За рішенням комісії 9-поверхівку визнали аварійною, а проживання людей – у ній небезпечним для життя. Відселення мешканців відбувалося у два етапи – у 2009 та у 2010 роках. Деякі жителі отримали квартири у селищі Смирнова, іншим за рішенням облдержадміністрації виплатили грошову компенсацію.

Тоді ж ішлося про подальший капітальний ремонт з підсиленням конструкцій та утепленням фасадів 72-х квартирного житлового будинку. Проект мав реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку. Як один з варіантів у випадку вдалої реконструкції ще минулоріч у Кам’янці-Подільському розглядали заселення будівлі за спеціально створеною чергою певними категоріям населення. Їм планували пропонувати придбання там квартир за меншу вартість.

Проте і досі багатоповерхівка не реконструювалася, стоїть порожньою та породжує у місті чутки про привидів, які нібито там оселилися. За іншою версією – закинуту будівлю облюбували підлітки, щоб прогулювати там уроки, розпивати алкоголь та курити.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]