Аварійний будинок-привид у Кам'янці-Подільському: чи є майбутнє? | Поділля News
Аварійний будинок-привид у Кам’янці-Подільському: чи є майбутнє?

У Кам’янці-Подільському досі визначаються з долею будинку-привиду на території селища цемзаводу. У цій багатоповерхівці за адресою вул. Нігинське шоссе,1а вже майже 10 років ніхто не живе. Збудували її у болотистій місцевості. Утім майже одразу після здання будинку в експлуатацію у квартирах першого поверху почали з‘являтися тріщини. Деякі з них досягали 25 см у глибину – йдеться у спільноті Kamianets Кам’янець Каменец на Фейсбук.

go site Експертна комісія вирішила спочатку скріпити будинок залізними конструкціями. Це були перші спроби не дати тріщинам поширитись по всьому будинку. Згодом в підвальному приміщенні все ж просідав фундамент, що в подальшому призвело до деформації будинку – він може скластися, як картковий будиночок – повідомляють у Kamianets Кам’янець Каменец.

За рішенням комісії 9-поверхівку визнали аварійною, а проживання людей – у ній небезпечним для життя. Відселення мешканців відбувалося у два етапи – у 2009 та у 2010 роках. Деякі жителі отримали квартири у селищі Смирнова, іншим за рішенням облдержадміністрації виплатили грошову компенсацію.

Тоді ж ішлося про подальший капітальний ремонт з підсиленням конструкцій та утепленням фасадів 72-х квартирного житлового будинку. Проект мав реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку. Як один з варіантів у випадку вдалої реконструкції ще минулоріч у Кам’янці-Подільському розглядали заселення будівлі за спеціально створеною чергою певними категоріям населення. Їм планували пропонувати придбання там квартир за меншу вартість.

Проте і досі багатоповерхівка не реконструювалася, стоїть порожньою та породжує у місті чутки про привидів, які нібито там оселилися. За іншою версією – закинуту будівлю облюбували підлітки, щоб прогулювати там уроки, розпивати алкоголь та курити.

 

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири кілометри з 40 запланованих – як результат, розірвання контракту. Нагадаємо, китайська компанія наприкінці 2016 року виграла тендер на реконструкцію автошляху міжнародного значення «Стрий – Знам’янка» у Летичівському районі. До листопада 2019-го ремонт планували завершити, та за весь час організації вдалося виконати менше 10 відсотків від запланованого. До червня підрядник повинен виконувати ремонт, однак робота […]

На Західному під’їзді до Хмельницького завершують укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см. Як повідомляє прес-служба САД області, на реконструкцію у 2019 році передбачено 65 млн гривень. “Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» веде роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  – Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930)”, – повідомляють […]

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]