Аварійний будинок-привид у Кам’янці-Подільському: чи є майбутнє?

У Кам’янці-Подільському досі визначаються з долею будинку-привиду на території селища цемзаводу. У цій багатоповерхівці за адресою вул. Нігинське шоссе,1а вже майже 10 років ніхто не живе. Збудували її у болотистій місцевості. Утім майже одразу після здання будинку в експлуатацію у квартирах першого поверху почали з‘являтися тріщини. Деякі з них досягали 25 см у глибину – йдеться у спільноті Kamianets Кам’янець Каменец на Фейсбук.

Експертна комісія вирішила спочатку скріпити будинок залізними конструкціями. Це були перші спроби не дати тріщинам поширитись по всьому будинку. Згодом в підвальному приміщенні все ж просідав фундамент, що в подальшому призвело до деформації будинку – він може скластися, як картковий будиночок – повідомляють у Kamianets Кам’янець Каменец.

За рішенням комісії 9-поверхівку визнали аварійною, а проживання людей – у ній небезпечним для життя. Відселення мешканців відбувалося у два етапи – у 2009 та у 2010 роках. Деякі жителі отримали квартири у селищі Смирнова, іншим за рішенням облдержадміністрації виплатили грошову компенсацію.

Тоді ж ішлося про подальший капітальний ремонт з підсиленням конструкцій та утепленням фасадів 72-х квартирного житлового будинку. Проект мав реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку. Як один з варіантів у випадку вдалої реконструкції ще минулоріч у Кам’янці-Подільському розглядали заселення будівлі за спеціально створеною чергою певними категоріям населення. Їм планували пропонувати придбання там квартир за меншу вартість.

Проте і досі багатоповерхівка не реконструювалася, стоїть порожньою та породжує у місті чутки про привидів, які нібито там оселилися. За іншою версією – закинуту будівлю облюбували підлітки, щоб прогулювати там уроки, розпивати алкоголь та курити.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Меджибожі Летичівського району з’явиться нове футбольне поле зі штучним покриттям. Про це повідомляє прес-служба Летичівської ОТГ. Роботи з реалізації проекту вже стартували. Футбольне поле будують на вулиці Замковій, 19. Фінансування проводиться спільно за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та місцевого бюджету. Загальна сума проекту складає 1 млн 500 тис.грн. Нині тривають роботи з […]

З понеділка хмельничан возитиме капітально відремонтований тролейбус. Машину, яка відслужила 30 років, вирішили не списувати, натомість оновили, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Капремонт тролейбуса тривав 2 місяці і обійшовся комунальному підприємству “Електротранс” майже в півтора мільйона гривень. Це в кілька разів дешевше, ніж коштує новий. Цей тролейбус мав понад мільйон кілометрів проїзду, а тепер він […]

Виконавчий комітет Славутської міської ради пропонує суб’єктам господарської діяльності взяти участь у перевезеннях пасажирів (в тестовому режимі) по новому міському автобусному маршруту загального користування №1а. Характеристика маршруту: автобусний маршрут загального користування із звичайним режимом руху (оборотні рейси). Кількість автобусів для забезпечення перевезень -1. Резервний -1. Функціонування  маршруту – щоденно, згідно з розкладом руху. Схема маршруту: «ДОК» – […]