У Шепетівці на Хмельниччині готуватимуть фахових електриків | Поділля News
У Шепетівці на Хмельниччині готуватимуть фахових електриків

Відтепер у Шепетівці Хмельницької області готуватимуть фахових електриків. Це стало можливим завдяки створенню у Шепетівському професійному ліцеї нового навчально-практичного центру. У закладі здобуватимуть освіту за трьома спеціальностями:

  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;
  • Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

Фахівці саме таких професійних напрямків наразі є найбільш затребуваними. За словами керівника Шепетівського центру зайнятості Олександра Ребекевші, щорічно з’являється близько 80 вакансій електриків та електромонтерів. Основними замовниками є ТД “Шепетівський цукор”, Шепетівський РЕМ, ТОВ “А3Tech-Україна”, корпорація “Сварог Вест Груп” та 6 місцевих залізничних підприємств. Зокрема, на різних посадах Шепетівського РЕМ вже працюють близько 50 випускників професійного ліцею.

У створенні навчально-практичного центру на базі Шепетівського професійного ліцею допоміг народний депутат України Роман Миколайович Мацола. За його сприяння вдалося залучити 630 тисяч грн. з державного бюджету та 250 тисяч грн. з обласного. Ще близько 120 тисяч грн професійний ліцей залучив власними зусиллями.

Ми маємо дуже складну ситуацію з профтехосвітою. В більшості випадків молоді доводиться вчитися на обладнанні 60-80-х років. Скажіть, які фахові навички можна отримати на техніці, котрій давно вже місце у музеї? Щоб гроші “не йшли на вітер”, а працедавці не перевчали спеціалістів, потрібно створювати якісні навчальні центри. Перші кроки у цьому вже зроблені, – говорить народний депутат України Роман Мацола.

Шепетівський навчально-практичний центр вже четвертий за кількістю створених у Хмельницькій області. Загалом планують створити 8 – за різними напрямками навчання та з найбільш затребуваними спеціальностями від роботодавців.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Учасники «Школи сучасного лідера» протягом трьох днів навчання отримали нові знання, знайомства, враження, а також сертифікати про участь у потужному освітньому заході. Із завершенням навчальної програми присутніх привітала керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій. Вона наголосила на важливості участі в подібних заходах і постійному самовдосконаленні на шляху до досягнення мети та вручила […]

Перший у Лезневому дошкільний навчальний заклад почали зводити у провулку Шостаковича торік у червні. Зараз об’єкт готовий на 40 відсотків. Зведені стіни садочка, зроблені перекриття, покрівля. Зараз монтуються дерев’яні балки для монтажу покрівлі. Також почали робити інженерні мережі: сантехнічні роботі та електричні роботи, кажуть у компанії-підряднику. Двоповерховий дитячий садок зможе прийняти мінімум 120 дітей. Кожна […]

На черговій сесії обласної ради, що відбудеться 21 березня, розглядатимуть питання присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені видатного державного та громадського діяча, вченого-правознавця, співавтора Декларації про державний суверенітет України та Конституції України, доктора юридичних наук, професора, Академіка Національної Академії правових наук України, першого Голови Конституційного суду України – Леоніда Петровича Юзькова. За інформацією обласної […]