У Шепетівці на Хмельниччині готуватимуть фахових електриків | Поділля News
У Шепетівці на Хмельниччині готуватимуть фахових електриків

go site Відтепер у Шепетівці Хмельницької області готуватимуть фахових електриків. Це стало можливим завдяки створенню у Шепетівському професійному ліцеї нового навчально-практичного центру. У закладі здобуватимуть освіту за трьома спеціальностями:

  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;
  • Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

Фахівці саме таких професійних напрямків наразі є найбільш затребуваними. За словами керівника Шепетівського центру зайнятості Олександра Ребекевші, щорічно з’являється близько 80 вакансій електриків та електромонтерів. Основними замовниками є ТД “Шепетівський цукор”, Шепетівський РЕМ, ТОВ “А3Tech-Україна”, корпорація “Сварог Вест Груп” та 6 місцевих залізничних підприємств. Зокрема, на різних посадах Шепетівського РЕМ вже працюють близько 50 випускників професійного ліцею.

enter site У створенні навчально-практичного центру на базі Шепетівського професійного ліцею допоміг народний депутат України Роман Миколайович Мацола. За його сприяння вдалося залучити 630 тисяч грн. з державного бюджету та 250 тисяч грн. з обласного. Ще близько 120 тисяч грн професійний ліцей залучив власними зусиллями.

Ми маємо дуже складну ситуацію з профтехосвітою. В більшості випадків молоді доводиться вчитися на обладнанні 60-80-х років. Скажіть, які фахові навички можна отримати на техніці, котрій давно вже місце у музеї? Щоб гроші “не йшли на вітер”, а працедавці не перевчали спеціалістів, потрібно створювати якісні навчальні центри. Перші кроки у цьому вже зроблені, – говорить народний депутат України Роман Мацола.

Шепетівський навчально-практичний центр вже четвертий за кількістю створених у Хмельницькій області. Загалом планують створити 8 – за різними напрямками навчання та з найбільш затребуваними спеціальностями від роботодавців.


PR

Читайте нас у  follow link Телеграм follow site  та у нашій групі  here Viber  see @ПоділляNEWS

Схоже

За результатами стандартизованих освітніх вимірювань 2018 року щодо якості освіти та освітніх послуг за спеціальністю “Право”, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова посів 10-те місце у рейтингу якості освітньої послуги правничих шкіл України, а випускники університету зайняли 9-те місце за кількістю правильних відповідей з Права при вступі на навчання в магістратуру. Дані за […]

У рамках візиту Лілія Гриневич зустрілася з керівництвом області. Учасники зустрічі обговорили питання подальшого впровадження освітньої реформи в Україні. Разом з тим, проаналізували питання, які стосуються системи професійно-технічної освіти та впровадження Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах області. На завершення зустрічі Міністр освіти і науки подякувала керівництву області за підтримку та реалізацію реформ в […]

Упродовж перших днів лекторію учні 10 класу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, які поглиблено вивчають правознавство, говорили про розподіл гілок влади, механізм стримування та противаг, верховенство права, а також побували на екскурсії в Хмельницькому апеляційному суді. «Правовий лекторій» – проект, започаткований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області спільно з адміністрацією […]